reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

@Natix
@_Kasiulla_
@monisiaa945
i inne osoby które chcą dołączyć do prywatnej grupy:

Prosimy o troszkę więcej informacji o Was, napiszcie jak się czujecie, co u Was ogólnie słychać. Na prywatnej grupie rozmawiamy też o sprawach prywatnych, więc prosimy o zrozumienie, że nie chcemy by były tak osoby, które się nie będą udzielać w ogóle (wymagana jest przynajmniej jedna wiadomość na tydzień), a będą tylko czytać i "podglądać" :)
Wychodzi na to że tutaj już nikt nie wchodzi bo większość jest dodana na prywatną grupę, więc nowe dziewczyny które pojawiają się rzadko mają pisać same ze sobą?
 
reklama
A więc jest to moja druga ciąża, pierwszą przeszłam bez komplikacji. Mam córkę 3,5 roku więc różnica wieku będzie niecałe 4 lata ( termin na 4.01). Skończył mi się 17 tydzień, badania genetyczne ok. Prawdopodobnie będzie chłopczyk, jutro mam wizytę u swojej ginekolog więc mam nadzieję, że potwierdzi już płeć w 100 %, bo chciałabym zacząć wyprzedawać rzeczy po córce i robić miejsce na rzeczy chłopięce 😉
Połówkowe mam na koniec sierpnia.
W pierwszym trymestrze miałam duże mdłości i senność, teraz już jest ok.
Pozdrawiam 😊
To będziesz mieć podobną różnicę wieku jak u mnie, z tym że u mnie pierwszy synek, a teraz obstawiają córkę. W poniedziałek mam wizytę i może się potwierdzi, że nic nie urosło między nóżkami ;)
 
Szkoda, że przeniesiono się na prywatny wątek i nie ma możliwości poczytania co u innych na podobnym etapie. Pisałam na grudniówkach, bo mam termin na koniec grudnia, ale tam od tygodnia cisza.
 
Szkoda, że przeniesiono się na prywatny wątek i nie ma możliwości poczytania co u innych na podobnym etapie. Pisałam na grudniówkach, bo mam termin na koniec grudnia, ale tam od tygodnia cisza.

Bo w każdym wątku teraz tak jest. To forum jest publiczne - i to tak, że można czytać posty nie mając tu nawet konta. W związku z tym na pewnym etapie dziewczyn zakładają prywatny wątek, żeby było intymnie. Dzielą się swoimi zdjęciami czy zdjęciami USG. Piszą skąd są, który szpital wybrały - w pewnym momencie jest taka prywatna, że możesz spotkać kogoś na ulicy i będziesz wiedziała, że to ona. Nic dziwnego, że dziewczyny są żeby to była dość wąska grupa kobiet, a nie randomowy świr.

Prawdą jest, że ja uważam iż zamykają się za wcześniej bo bardzo często zdarza się to nim nawet ostatnie dziewczyny z terminem na 30/31 zdążą się dowidzieć, a nie do końca uważam, że powinny być wtedy w następnym miesiącu. Nie każdy testuje maniakalnie 7 dni po owulacji (ja tak, żeby nie było) i uważam, że można spokojnie poczekać do tego 12-16 tygodnia ciąży, a potem wiadomo jak ktoś się nie udziela to można robić czystki co jakiś czas już w prywatnym wątku. No ale to ja, a każda moderatorka, założycielka ustala swoje zasady.

Niemniej jednak tutaj, dziewczyny są już powyżej tego 12tc, nawet z terminem na 31.01, nie mówiąc o grudniowych więc trochę się nie dziwię, że nie chcą przyjąć kogoś totalnie nowego
 
Ostatnia edycja:
Szkoda, że przeniesiono się na prywatny wątek i nie ma możliwości poczytania co u innych na podobnym etapie. Pisałam na grudniówkach, bo mam termin na koniec grudnia, ale tam od tygodnia cisza.
wlasnie z tego wzgledu jest prywatny watek bo rozmawiamy o rzeczach prywatnych i nie chcemy zeby kazdy to czytal i mial do tego dostęp m.in zdjęcia i szczegolowe dane :) to normalne :) podglądywanie jest niegrzeczne :)
 
Szkoda, że przeniesiono się na prywatny wątek i nie ma możliwości poczytania co u innych na podobnym etapie. Pisałam na grudniówkach, bo mam termin na koniec grudnia, ale tam od tygodnia cisza.
z tego co zauważyłam kilka dziewczyn co chwilę pisze tu z chęcią pisania na forum - ostatnio było ich z 5 , jeśli chcecie dzielić się tym co u was i chcecie z kimś popisać możecie popisać między sobą tutaj.
 
reklama
z tego co zauważyłam kilka dziewczyn co chwilę pisze tu z chęcią pisania na forum - ostatnio było ich z 5 , jeśli chcecie dzielić się tym co u was i chcecie z kimś popisać możecie popisać między sobą tutaj.
no wlasnie jak pododawalam sporo to potem musialam usuwac bo nawet raz sie nie odezwaly na prywatnym wiec nie rozumiem 😂 smialo tutaj mozna pisac :) jakby sie ktos udzielal czesciej to by nam sie pokazywaly powiadomienia ;)
 
Do góry