reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Cześć dziewczyny, melduję się i ja po IVF w maju, termin na 22.01 🥳

Samopoczucie:
Na początku ciąży złapała mnie infekcja zatok, i weszło na płuca. Skończyło się antybiotykiem.
Z racji, że jestem po IVF to od początku ciąży: progesteron besins, utrogestan, duphaston, 150mg acardu przed podwyższone ciśnienie, no i ze względu na tarczycę sprzed ciąży euthyrox.
Suple ciążowe: weszłam na femibion 2, zgodnie z zaleceniami gina.

Dodatkowe samopoczucie: gorące dłonie ( aż palą) a upały nie pomagają, spuchnięte stopy i dłonie, zmęczenie z drzemkami minimum 8h spania na dobę (przed ciążą standardowo 6).

Na zgagę polecam neo bianacid. U mnie ani migdały ani mleko ani soda nie pomagają. A to przynosi ulgę taka, że można iść spać bez palenia w przełyku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny, ostatnio nie odwiedzialam forum ze względu na brak czasu, chyba zostałam usunięta z forum odrywanego, czy mogłabym zostać ponownie dodana?
 
A więc jest to moja druga ciąża, pierwszą przeszłam bez komplikacji. Mam córkę 3,5 roku więc różnica wieku będzie niecałe 4 lata ( termin na 4.01). Skończył mi się 17 tydzień, badania genetyczne ok. Prawdopodobnie będzie chłopczyk, jutro mam wizytę u swojej ginekolog więc mam nadzieję, że potwierdzi już płeć w 100 %, bo chciałabym zacząć wyprzedawać rzeczy po córce i robić miejsce na rzeczy chłopięce 😉
Połówkowe mam na koniec sierpnia.
W pierwszym trymestrze miałam duże mdłości i senność, teraz już jest ok.
Pozdrawiam 😊
 
reklama
Do góry