reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

@Rota i @annjal4 podstawowe pytanie, gdyż zapraszalam osoby do grupy prywatnej po czym musze zaczac je wyrzucac. Na forum prywatnym rozmawiamy na temat rzeczy prywatnych. Obowiazuja pewne zasady. Przede wszystkim uczestniczenie w „zyciu” forum, nie podglądanie. Zanim dodam Was do grupy chce się upewnic czy bedzie z nami te forum tworzyc :)
przepraszam że nie udzielam się na grupie ale wciąż niestety nadrabiam prywatną grupę z racji tego że późno dołączyłam i mam do nadrobienia ponad 100 stron a czasu przy 3-jce dzieci i pracy+ ciąża nie mam niestety zbyt wiele… mimo tego dobrze jest poczytać forum przed snem jako lektura gdyż można się dużo dowiedzieć ciekawych rzeczy od dziewczyn które są na tym samym etapie co ja… Jeśli to komuś przeszkadza to nie mam nic przeciwko żeby mnie usunąć, mimo wszystko wolałabym zostać😀
 
reklama
przepraszam że nie udzielam się na grupie ale wciąż niestety nadrabiam prywatną grupę z racji tego że późno dołączyłam i mam do nadrobienia ponad 100 stron a czasu przy 3-jce dzieci i pracy+ ciąża nie mam niestety zbyt wiele… mimo tego dobrze jest poczytać forum przed snem jako lektura gdyż można się dużo dowiedzieć ciekawych rzeczy od dziewczyn które są na tym samym etapie co ja… Jeśli to komuś przeszkadza to nie mam nic przeciwko żeby mnie usunąć, mimo wszystko wolałabym zostać😀
prosimy o jedna wiadomosc w tygodniu :) zebysmy wiedzialy, ze z nami jestes :)
 
Do góry