reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Decyzja zawsze należy do Ciebie. Postaw sobie pytanie co zrobisz jeśli jednak amniopunkcja wykaże jakaś wadę?
Nie wiem co zrobię… Natomiast zrobię tę amniopunkcję i wtedy się będę zastanawiać, chociaż wierzę, że będzie w porządku.
Wiem, że sanco to statystyka i gdyby nie pappa to bym była spokojna.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. To moja pierwsza ciąża, czwarty miesiąc. Ja przytyłam ponad kilogram, ale w spodnie już nie wchodzę. Czy u Was już widać brzuszek? Z góry dziękuję za odpowiedzi
3 ciąża, nic jeszcze nie przytyłam, na początku schudłam. Brzucha ciążowego jeszcze nie mam i wcale mi na nim nie zależy 😂
 
Do góry