reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Cześć!
Ja również chcę poprosić o dołączenie do grupy. Termin mam na przełomie listopada i grudnia (wg OM to 25.11, ale wg USG to początek grudnia). Jak będzie? Ciężko stwierdzić.
Pierwsze dziecko (mam nadzieję, że tym razem się uda!), ale 5. ciąża.
 
reklama
Cześć!
Ja również chcę poprosić o dołączenie do grupy. Termin mam na przełomie listopada i grudnia (wg OM to 25.11, ale wg USG to początek grudnia). Jak będzie? Ciężko stwierdzić.
Pierwsze dziecko (mam nadzieję, że tym razem się uda!), ale 5. ciąża.
Hej, na pewno dużo przeszłaś. Gratulacje ! ❤️ Mam nadzieję, że teraz będzie już z górki 🥰🤞
Jeżeli wysłałaś już prośbę do Naszej koleżanki, to teraz musisz jedynie cierpliwie poczekać 😉
Jak się czujesz, czy I trymestr dał Ci w kość?
 
Hej, na pewno dużo przeszłaś. Gratulacje ! ❤️ Mam nadzieję, że teraz będzie już z górki 🥰🤞
Jeżeli wysłałaś już prośbę do Naszej koleżanki, to teraz musisz jedynie cierpliwie poczekać 😉
Jak się czujesz, czy I trymestr dał Ci w kość?
Nie ukrywam, że udało się wtedy, kiedy kompletnie straciłam nadzieję i chcieliśmy się z mężem przygotowywać do adopcji jakiegoś dziecka.
Winna okazała się najprawdopodobniej zakrzepica, co było podejrzewane już po 2. poronieniu. Póki co, od 5. tygodnia do końca wjeżdża Clexane. Bałam się, że nie podołam robienia tych iniekcji, ale nie jest to takie straszne, jak kiedyś mi się to wydawało. Na razie krwiak zrobił mi się tylko 2 razy. Winny pośpiech! xD
I trymestr ok, ale byłam ciągle zmęczona. Teraz jest już dobrze. Czas na rozpoczęcie kompletowania wyprawki :)
Dzięki dziewczyny!;)
 
Cześć, jestem Aga i spodziewam się pierwszego dziecka w listopadzie :) 17-20.11.2024.
Podobno jest grupa prywatna dla listopadowych mam - proszę o dołączenie ✌️
 
Do góry