reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Jejku ja wstałam, ale miałam w nocy takie koszmary, że dajcie spokój jakieś nieporozumienie normalnie :/ oczywiście związane z dzieckiem bo jakby to było inaczej :/ jednym słowem dobrze, że już jest dzień !
W nocy obudziło mnie siku, ale jak już wstaje to albo mam taki pełny pęcherz albo brzdąc naciska, że normalnie czuje jakby tam wszystko się rozciągało wraz z bólem jajników, po nocy wszystko wraca do normy
 
reklama
Cześć dziewczyny! Jak tam poniedziałkowy ranek? Wstaje do pracy codziennie o 5 i przeważnie od kiedy jestem w ciazy to mam z tym ogormny problem. Dzisiaj o dziwo jestem wyspana. Zauważyłam że większość objawów ciazowych mi mija z czego się bardzo cieszę bo w poprzedniej ciąży cały czas się męczyłam:).
Co do tych prezentów też mnie te kwoty wkurzaja. Po co takiemu dziecku 1000zl???? My jako chrzestni kupiliśmy rower o wartości 900zl ale uważalismy że to przesada jednakże chcieliśmy uniknąć dziwacznych komentarzy, itp... Pozdrawiam Was :)))
No właśnie i to jest to, uważasz, że dużo, ale jednak dałaś, więc kolejna osoba może też będzie uważała, że dużo, ale też da bo przecież łańcuszek tysiaka idzie dalej więc o tym mówimy ;) uważamy, że, za dużo a pomimo wszystkiego dajemy ;)
 
Cześć Dziewczyny [emoji4] w sobote bylam na wizycie. Bąbelek ma 2,8 cm [emoji7]. Wszystko książkowo, dostalam caly pakiet badan do zrobienia, a prenatalne 05.02. Tylko niestety coraz bardziej dokucza mi kregosłup [emoji853]. Straszny ból w odcinku lędźwiowym przy schylaniu, a w trakcie chodzenia prad przeszywa mi prawą nogę [emoji853]. Miłego dnia [emoji4]
IMG_20190126_162926.jpeg
 
Cześć Dziewczyny [emoji4] w sobote bylam na wizycie. Bąbelek ma 2,8 cm [emoji7]. Wszystko książkowo, dostalam caly pakiet badan do zrobienia, a prenatalne 05.02. Tylko niestety coraz bardziej dokucza mi kregosłup [emoji853]. Straszny ból w odcinku lędźwiowym przy schylaniu, a w trakcie chodzenia prad przeszywa mi prawą nogę [emoji853]. Miłego dnia [emoji4]Zobacz załącznik 937651
Super wieści :) gratulacje :)
 
Coraz gorzej... Prawdopodobnie ma jednak zespół Downa... Wyniki ma coraz gorsze, nie oddycha samodzielnie, wchodzi z jednej infekcji w drugą. Dają mu kilka tygodni... :(
O matko A ja myslalam ze tu wszystko idzie ku jego wyjściu ze szpitala w zdrowiu i pełni sił [emoji24][emoji24] strasznie wspolczuje rodzicom i rodzinie. Biedny maluszek [emoji24][emoji24]
 
Jeju, widzę zdjęcia z USG waszych fasolek i zazdroszczę.. :(
U mnie już 11 tydzień a pierwszą wizytę dopiero mam w piątek 1-szego lutego.. W dodatku ginekolog przełożyła termin tak, że będę zmuszona z córą 16 miesięczną iść do niej bo nie mam z kim dziecka zostawić. :mad:
Czuję, że ta wizyta będzie tragiczna.. Ja na fotelu a dziecko biega i pewnie pościąga wszystko co się da..
Czy któraś z Was miała ból mięśnia tak jakby pośladka w ciąży? Już dobre 2 tygodnie jak boli przy siadaniu, schylaniu, chodzeniu.. Nie wiem czy naciągnęłam jakoś mięsień czy coś się dzieje niedobrego.
 
Cześć Dziewczyny [emoji4] w sobote bylam na wizycie. Bąbelek ma 2,8 cm [emoji7]. Wszystko książkowo, dostalam caly pakiet badan do zrobienia, a prenatalne 05.02. Tylko niestety coraz bardziej dokucza mi kregosłup [emoji853]. Straszny ból w odcinku lędźwiowym przy schylaniu, a w trakcie chodzenia prad przeszywa mi prawą nogę [emoji853]. Miłego dnia [emoji4]Zobacz załącznik 937651
Hej, cieszę się że wszystko z dzidziusiem wporządku :) A który to tydzień? Mi też strasznie dokucza kręgosłup, a to dopiero początek, aż boję się myśleć co będzie jak brzuch urośnie...
 
reklama
Jeju, widzę zdjęcia z USG waszych fasolek i zazdroszczę.. :(
U mnie już 11 tydzień a pierwszą wizytę dopiero mam w piątek 1-szego lutego.. W dodatku ginekolog przełożyła termin tak, że będę zmuszona z córą 16 miesięczną iść do niej bo nie mam z kim dziecka zostawić. :mad:
Czuję, że ta wizyta będzie tragiczna.. Ja na fotelu a dziecko biega i pewnie pościąga wszystko co się da..
Czy któraś z Was miała ból mięśnia tak jakby pośladka w ciąży? Już dobre 2 tygodnie jak boli przy siadaniu, schylaniu, chodzeniu.. Nie wiem czy naciągnęłam jakoś mięsień czy coś się dzieje niedobrego.
Hej mnie tak bolą mięśnie w pośladkach szczególnie w jednym, w nocy jest najgorzej jak przekręcam się na bok, a jak chodzę to czuje jakbym miała zakwasy... Nie wiem od czego to
 
Do góry