reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ja we wtorek prenatalne ;)
Dziewczyny mam problem, już opowiadałam Wam, że na początku ciąży krwawiłam i miałam skurcze, od tego momentu biorę luteinę i jestem na L4. Moja lekarz powiedziała, że jeżeli nie ma krwawienia to możemy współżyć. Wszystko było okej do dziś. Trochę nas poniosło i zrobiliśmy sobie dzień w łóżku... Byłam właśnie w toalecie i poleciało trochę brązowego śluzu. Myślicie, że może to być wina częstego stosunku? Jestem już w 12tyg. więc nic nie powinno się dziać... Piszę najpierw do Was bo nie chce zawracać głowy mojemu lekarzowi i to w niedziele :( heeelp
Ja też mam prenatalne we wtorek :)
Będziemy razem z niecierpliwością czekać
 
reklama
Coraz gorzej... Prawdopodobnie ma jednak zespół Downa... Wyniki ma coraz gorsze, nie oddycha samodzielnie, wchodzi z jednej infekcji w drugą. Dają mu kilka tygodni... :(
No co Ty mówisz? Smutne.. A to zespołu Downa nie rozpoznaje się od razu? Wydawało mi się, że to charakterystyczny wygląd przede wszystkim.
 
No co Ty mówisz? Smutne.. A to zespołu Downa nie rozpoznaje się od razu? Wydawało mi się, że to charakterystyczny wygląd przede wszystkim.
Najpierw lekarze powiedzieli, że ma ale dosłownie za chwilę się z tego wycofali. Kilka dni temu odebrali jakieś wyniki i stwierdzili, że jednak ma... Nie wiem o co chodzi ale to są lekarze, którzy mają ogromne doświadczenie i pracują z trudnymi przypadkami.
 
Limonkaa zgadzam sie z Toba. My tez sie o to z mezem spieramy ostatnio szlismy do jego.znajomego na wesele chcial dac w koperte800 zl. Nie zgpdzilam sie Jak bylam chrzestna nie pamietam ile dalismy ale chyba tak normalnie 400 czy 500 a chrzestny 1000. I bylo to powiedziane pare dni pozniej i w zasadzie to glupio mi sie zrobilo, bo co nie wiem czy mialam dolozyc czy co? Taki temat to chyba nie powinien byc poruszany... Ale ok. My dalismy na komunie tego tysiaka, bo mlodego prawie w ogole nie widujemy ani na swieta ani na urodziny nie dostal od nas przez pare lat wiec no tak.troche na wyrownanie niby poszlo na jego konto czy ksiazeczke czy cos tam. Tak czy siak.to nie najwazniejsze, dla nas wazne jest ze zawsze chetnie pomozemy zaprosimy czy jakas wakacyjna robote za pare lat czy cos bo sami pamietamy jak to jest jak sie jest gowniakiem i tyle
 
Ja mam pytanie z innej beczki :) do mamusiek które już maja za sobą ciąże. Powedzcie co mozna brać w ciąży na gazy :) bo wiem że nie wzzystko można brać[emoji6]
 
reklama
Ja mam prenatalne jutro rano, w końcu!! ;) i test Pappa przy okazji.:cool2:
Cześć dziewczyny! Jak tam poniedziałkowy ranek? Wstaje do pracy codziennie o 5 i przeważnie od kiedy jestem w ciazy to mam z tym ogormny problem. Dzisiaj o dziwo jestem wyspana. Zauważyłam że większość objawów ciazowych mi mija z czego się bardzo cieszę bo w poprzedniej ciąży cały czas się męczyłam:).
Co do tych prezentów też mnie te kwoty wkurzaja. Po co takiemu dziecku 1000zl???? My jako chrzestni kupiliśmy rower o wartości 900zl ale uważalismy że to przesada jednakże chcieliśmy uniknąć dziwacznych komentarzy, itp... Pozdrawiam Was :)))
 
Do góry