reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Jak ja bede za pare lat robila komunie mojej malej to bedzie albo grill albo obiad w restauracji z dziadkami, chrzestnymi ( jak beda chcieli przyjechac)plus odloze jakies sianko na fajny jeden prezent co tam akurat bedzie chciala i tyle.skromnie i taktownie tak sobie mysle
 
reklama
A na 18 tort obiad i wypad na imprezke ze znajomymi zadne kiszenie kichy z wapniakami hahaha
A i ma sie przyzwoicie zachowywac!
 
Macica i szyjka w ciąży są dużo lepiej ukrwione. Sama piszesz że spędziliście dzień w łóżku, więc tylko mogę się domyślać że raczej książek to tam nie czytaliście ;)
Obserwuj się tylko i daj znać czy jutro będzie już "czysto". Najwyżej rano jak się dalej będą plamy brązowe pojawiać to pozwól sobie na telefon do swojego ginekologa. Ciezko tak doradzić przez internet, ale skoro to wywołane stosunkiem (stosunkami - tu szczypta zazdrości [emoji23]) to poczekałabym aż ustąpią ;) ale ja to ja [emoji6]
Dziękuje bardzo! Trochę mnie uspokoiłaś :) To moja pierwsza ciąża dlatego nie wiem do końca co może się dziać, a co nie powinno. Dam znać jutro czy przeszło ;)
 
Agazgaga korzystajcie z chwil przyjemnosci dopoki mozecie, bo potem bedziecie mieli na nie mniej czasu. Haha. Jak tam maly Maks???
 
@paulina1994 nie nastawiaj się, może akurat będą chcieli z Tobą przedłużyć umowę; powiedz im że Ci zależy na tej pracy i że bardzo chcesz (jeśli tak jest) wrócić na to miejsce. Na pewno popatrzą na to inaczej niż jak bez słowa pójdziesz na L4.
W moim zawodzie akurat od niedawna to się biją o pielęgniarki, więc mogę przebierać w placówkach, stanowiskach, lokalizacji, próbować jakoś wynegocjować stawkę. A pamiętam jak skonczylam licencjat i desperacko chciałam iść do pracy do szpitala, to nie było wolnych miejsc i oferowali mi pełny etat na zasadzie wolontariatu, mówiąc że może się znajdzie za jakiś czas etat jesli się sprawdzę. A to wcale nie było tak dawno temu [emoji28]
Ogólnie godziny pracy mi nie odpowiadają bo żłobki u nas do 18:30 nie funkcjonują więc raczej będę musiała czegoś szukać najlepiej 8-16 ale teraz jeszcze o tym nie myślę ;)
 
Nie wiem tez za dużo bo nie chce wypytywać. Było lepiej, więc wszyscy myśleliśmy, że zakończy się to wszystko szczęśliwie... Mogę się tylko domyślać co ona przeżywa. Strasznie mi smutno i myśle o tym non stop. :(
 
reklama
Pisalyscie o brzuchach to u mnie też już widać.

Paulinka coś pisała o spaniu jak wygodnie że tka lekarz powiedział. To mój dokładnie tak samo. Powiedział że leżenie tylko na lewym boku to żaden normalny człowiek by nie wytrzymał że mam brać wszystko na rozum i mogę spac na lewym prawym boku tak jak jest mi najwygodniej.

Co do komunii to dla mnie te kwoty są chore. Na prawdę. Ja mam dwóch chrzesniakow i ja na pewno nie dam tyle kasy w ogóle raczej nie dam kasy tylko prezent. Dla mnie dawanie dla takiego dziecka jest bez sensu bo i tak kasa idzie do rodziców mało kto odkłada dla dziecka. Ja najbardziej cieszyłam się z prezentów. Zresztą na chrzciny niektórzy też się mega wykosztowuja a ja też jestem za prezentami a nie kasa :/jak to ma tak wyglądać że na chrzciny 1000 to na 18stke samochód a na ślub mieszkanie. Ludzie sami się pograzaja. Mój mąż podąża za tym krokiem bo zawsze się klocimy o kasę na wesele ile dać w kopertę hehe ale z roku na rok kwoty się zwiększają a ludzie wcale kilka razy więcej nie zarabiają więc dla to jest chore :/:/
 
Do góry