reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Dopisalam jeszcze trzy dziewczyny:
kustronka
autumnleaves
Marzycielka
Przejrzałam trochę do tyłu i wydaje mi się że to wszyscy w miarę regularnie piszący :)
 
Dziewczyny, czy kogoś brakuje?

Biedronka0506
Limonkaaa88
Maridonna
Frambuesa
Manami
Spina
klaolia
Kattrina
Genadia
Koraliki
Kingusia2013
M@dzinka
MoniqeOO
madzienka031
Majaaa
Zuz.a
Nattula
Topika
Marcelaaa
Zochaa90
Lenati
Malinowa915Milka
Kasia2101
Luxuorius
Stima
asienka1992
HoneyBee
Angelika29
Dziobo
justynka_r123
marzycielka81
2mycha1
Magda8877
martoosia04
paulina1994
Alexa1905
ruda_hot
lena882
Smitka15
Anetapoczatki
Pannacota
EvaEvaEva
madzia14
belle81
agazgaga
Kat. Ka

Mnie brakuje [emoji16]
 
Cześć dziewczyny :) U Was dziś też tak szaro na zewnątrz? Nienawidzę takiej pogody i czekam z utęsknieniem na wiosnę i sloneczko :) U mnie wizyta w środę, a poniżej wrzucam zdjęcie z wtorkowych badań:)
15486663666286942185970319620173.jpg
 
Cześć dziewczyny :) U Was dziś też tak szaro na zewnątrz? Nienawidzę takiej pogody i czekam z utęsknieniem na wiosnę i sloneczko :) U mnie wizyta w środę, a poniżej wrzucam zdjęcie z wtorkowych badań:) Zobacz załącznik 937679

Ale świetny ludek
Fajnie tak często mieć wizyty :) ja czekam do wtorku , za tydzień . I już ciężko mi to wychodzi
 
reklama
Jeżeli mogę prosić to dopiszcie mnie też;) termin z USG usilnie wychodzi na 28.08 więc bąbelek młodszy o tydzień...owu musiala być od razu po @...więc zagoszczę u Was troszkę dłużej, choć czytam prawie od początku...ale jakoś ciężko tak wbić się w tak zwartą już grupę:) będę się udzielać częściej....prenatalne mam 12.02 i już się zaczynam stresować....ehh...
 
Do góry