reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Ja 38+5. Szyjka straszyła i straszyła, a teraz jestem tydzień po ściągnięciu pessara i nic. Mam jakieś przepowiadacze, czasem mnie coś zakłuje i tyle. Właśnie czekam na zapis ktg.
 
reklama
Hej, jest tu jeszcze jakaś mamusia oczekując porodu? Ja mam termin na niedzielę. ver6ena zdarzają się przepowiadające ale póki co cisza.
Ja jeszcze w dwupaku. Jak się samo nie zacznie, to w poniedziałek mam się zgłosić do szpitala. Ja nawet przepowiadających jakoś nie odczuwam. Jedynie lekkie kłucie w pochwie. Może jest nadzieja że choć szyjka dojrzewa.
 
Ja jeszcze w dwupaku. Jak się samo nie zacznie, to w poniedziałek mam się zgłosić do szpitala. Ja nawet przepowiadających jakoś nie odczuwam. Jedynie lekkie kłucie w pochwie. Może jest nadzieja że choć szyjka dojrzewa.
A bierzesz jakieś wspomagacze typu herbatka z liści malin, daktyle, wiesiołek?
 
Ja miałam jakieś 2 tygodnie temu takie spore skurcze w nocy ale ostatnio się wyciszyły. Chciałam wcześniej urodzić bo najstarszy syn do szkoły idzie i do tego ma urodziny w poniedzialek ale ja tu nie mam za wiele do powiedzenia.
Jak się czujecie ogólnie?
Dla mnie obowiązki domowe to szczyt możliwości fizycznych. Zupełny brak kondycji. Szczególnie jeśli jest upal.
 
Szczerze mówiąc nie. O tych liściach czytałam że mogą więcej negatywnych skutków mieć dla samopoczucia niż pozytywnych dla wywołania ciąży, daktyli nie lubię. Jedynie ten wiesiołek mnie kusi.
O jakich skutkach czytałaś? Ja pije od 2 tyg i czuje się dobrze. Przy poprzednich porodach chyba pomogło bo było dość sprawnie.
 
reklama
O jakich skutkach czytałaś? Ja pije od 2 tyg i czuje się dobrze. Przy poprzednich porodach chyba pomogło bo było dość sprawnie.
Więcej w tym artykule

 
Do góry