reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ja poduszki do spania nie chcę - w razie potrzeby ogarnę jakoś kołdrę, ale poduszkę do karmienia chcę - mam po młodszym, ale musiałabym wypełnienie uzupełnić bo już sflaczała. Bez tej poduszki to karmienia sobie nie wyobrażam! Cudownie pomocna.
 
reklama
Genadia ja zakupiłam w trzeciej ciąży cebuszke - jest super. Zalowalam, że tak późno. Ona jest w sumie prosta, możesz układać dowolny kształt, w środku takie małe kuleczki
Czyli w środku są takie kulki jakby styropianowe? Zastanawiam się czym to wypełnić, żeby było wygodne i fukcjonalne. Myślałam o zwykłym wypełnieniu jakie jest w poduszkach pod głowę ale chyba wtedy nie będzie taka plastyczna, żeby ją wywijać w różne kierunki. Przy tych kulkach chyba jest to możliwe tylko wydaje mi się, że pod głową nie będzie tak wygodnie. Jak Ty swoją układałaś?
 
Ja w pierwszej ciąży nie kupiłam sobie poduchy do spania i w sumie męczyłam się podkładając kołdrę, koc czy poduchy. Zwłaszcza między nogi i jakoś w okolicach tego wielkiego brzucha. Pamiętam dwie noce w szpitalu przed porodem jak nie miałam czym się wspomóc i jak mi było niewygodnie spać!! Teraz na bank kupię jakaś poduchę giganta w kształcie litery C. Do karmienia później chyba też się nada i też dziecko zabezpieczy co by nie popełzalo za daleko ;)
 
Ja od szwagierki mam takiego Rogala że do spania i do karmienia jest ale ja jeszcze z niego nie korzystałam więc się nie wypowiem jak to działa :p
 
Kustronka nie pamiętam dokładnie, pewnie źle to ujęłam.. Chodzi o to, że z wiekiem te włókna rzadziej się zrywaja. Tam było nawet procentowo podane jak ryzyko maleje wraz z wiekiem.

Co do poduchy to cebuszka ma to do siebie, że można ją dopasować według uznania i potrzeb. Już teraz z nią śpię ale mam prostą i nigdy nie podlozylabym pod głowę bo mi niewygodnie, poza tym mam swoją ukochaną ergonomiczna z której nie zrezygnuje :)
 
Ja mam poduszkę poofi w kształcie litery 9 jest ogromna i uważam że był to bardzo udany zakup bo mega wygodnie mi się w niej leży, czyta książki i śpi przed wszystkim :) kupiłam ją dość wcześnie ale to dlatego że śpię na boku i ciągle musiałam podkładać sobie koc
 
Zabierzcie to ode mnie [emoji23][emoji1787][emoji28]
20190126_185620.jpeg
 
reklama
Ja dzisiaj zjadłam kasze z gulaszem z piersi i buraki . Tak mi się chciało chłop podał PYSZOTKA :) jutro zawijam do pracy .... w sumie siedzę już dwa tyg na zwolnieniu . I tak mi ciężko na sama myśl :( co do poduszki-planuje kupić , i chyba postawie na ta prosta z możliwością zawiązania końców :) trochę dziś odpoczęłam a mimo to gdzieś brzucho boli i to pierwszy raz. Mam nadzieje ze zaraz minie bo mam dziś zrobić ok 10kg miecha moim kotkom :)
 
Do góry