reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja w dzien @ nic nie mialam .. ryczalam jak bobr caly dzien, bolal mnie brzuch jak na ciote i nic.. a po tygodniu dopiero blada kreseczka wyszla .. nie trac nadziei, bo spuszcze Ci lanie!

zem3j44j4b8qvg9a.png
 
reklama
Staram sie. Wiem ze nie mozna sie dolowac bo to pogarsza i nawet położna mi mówiła ze negatywne nastawienie wplywa na ciaze bardzo.

Juz czasem tak mam. Zwlaszcza ze staramy sie tak dlugo i nic. A czlowiek nie ma sily. Zwlaszcza ze ten cykl przez clo bardzo zle sie czułam. I przytualnko nie bylo takie przyjemne bo bardzo bolal mnie brzuch w tych sytuacjach.
 
Ja w dzien @ nic nie mialam .. ryczalam jak bobr caly dzien, bolal mnie brzuch jak na ciote i nic.. a po tygodniu dopiero blada kreseczka wyszla .. nie trac nadziei, bo spuszcze Ci lanie!

zem3j44j4b8qvg9a.png

Moze by mi sie przydalo. Bo juz nawet myslalam zeby wogole zrezygnowac ( choviaz to nie latwe i chyba mawet nierealne)

Przegladalam nawet ile kosztuje badanie nasienia. Moj maz kiedys mi zasugerowal ze to moze jego wina i przez chwile chcialam to wykluczyc.
 
A zapomnialam o ile mam jakies objawy ktore by mogly o cxyms swiadczyc to mam dosc niska temperature. Niby podniosla sie pare kresek niz na poczatku cuklu ale nie duzo
 
A wiesz co...ja mam w pracy znajomą ktora stara się z mężem o dziecko ponad 2 lat. Oboje się przebadali i oboje są 100% zdrowi a mimo to nie mogą zajsc. Tez biedna juz psychicznie nie moze wytrzymac.a z kolei inna znajoma 9 lat po slubie, tez oboje zdrowi a dziecka jak nie bylo tak nie ma. Ta juz sobie nadziei nie robi ze cos sie uda Ja np siodmy cykl poki co czekam czy @ przyjdzie czy tez nie.

My po prostu chyba za bardzo chcwmy i każda @ nas dobija. A kysz wredna małpo idź sobie od nas w tym miesiącu precz! :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Dokładnie i czekamy na Ciebie z wiesciami lepszymi czy gorszymi po to tu jesteśmy, zeby sie wspierać! Ja wierzę, ze te kreseczki takie niesmiale byly ale sie usmiechna bardziej

zem3j44j4b8qvg9a.png
 
Jeju msm taki skurcz jak w pierwszy dzien okresu przed ciążą. Zapomnialam ze to tak boli. =( mam zaparcie a za chwilę 2... na wymioty mi sie zbiera z bolu. Mąż zmierzyl mi temp bo jakas wg nirgo rozpslona jestem 37,4.. to cgyva z bólu

zem3j44j4b8qvg9a.png
 
reklama
Ale macie cudownie dziewczyny ze jesyescie zdrowe i to kwestia chwili zanim bedziecie w ciazy... wiekszosc pewnie zajdzie w pierwszych 3 miesiacach staran. Mnie jakis znowu dol dopadl, tyle czekania i swiadomosc ze w tej chwili nie mam szans, cholera wie kiedy znowu sie uda spelnic wszystkie warunki zeby byla ciaza :( niby to takie proste ale jakby na to spojrzec z bliska to wlasnie wcale nie jest takie latwe. Trzeba sie dobrze wstrzelic w te dni, wogole miec owulacje a przeciez nigdy na 100% bez monitoringu nie wiadomo czy byla bo mozna miec objawy a pecherzyk nie peknac, musi byc zdrowe jajeczko, zdeowy plemnik, dobre endometrium, odpowiedni rozwoj zarodka... tak sie okroonie bije ze jak znow zaczne sie starac za kilka miesiecy o ile wogole za te kilka miesiecy zdaze fizycznie dojsc do jako takiej formy to ze znow zajmie mi to lata... jest wrzrsien, mijaja juz 2 lata od staran po poronieniu. 2 lata zanim znow zaszlam w ciaze i znow poronilam :( to jest talie okropne :( wybaczcie za wylewanie zali ale zwyczajnie chyba mnie to przerasta...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

Kari21 Wielki wirtualny przytulaniec dla Ciebie [emoji173]️Nie daj się na długo smutkowi i złym myślom.
 
Do góry