reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ze spokojem. Nie zadreczam sie. Mnie po ciąży poersi lekko bolą przez calą @ i nawet z dzien czy dwa po ale to prawoe nieodczuwalne jest.

Noo a bol cycków w ciąży był straszny na początku hehe ale gorsze byly chyba poranione sutli zanim mloda nauczyla sie na dobre ssac. Nawet pamietam ze mialam mega kryzys emocjonalny u chcialam przestac karmic bo tak bardzo sutki mialam poranione. No ale koniec końców karmilam dwa lata :-)

Sprawdzilam pogode. Cisnienie atmoafreyczne w okolicach 1000 hPa. Nic dzienwgo ze tak glowa mnie boli :-/

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Ale macie cudownie dziewczyny ze jesyescie zdrowe i to kwestia chwili zanim bedziecie w ciazy... wiekszosc pewnie zajdzie w pierwszych 3 miesiacach staran. Mnie jakis znowu dol dopadl, tyle czekania i swiadomosc ze w tej chwili nie mam szans, cholera wie kiedy znowu sie uda spelnic wszystkie warunki zeby byla ciaza :( niby to takie proste ale jakby na to spojrzec z bliska to wlasnie wcale nie jest takie latwe. Trzeba sie dobrze wstrzelic w te dni, wogole miec owulacje a przeciez nigdy na 100% bez monitoringu nie wiadomo czy byla bo mozna miec objawy a pecherzyk nie peknac, musi byc zdrowe jajeczko, zdeowy plemnik, dobre endometrium, odpowiedni rozwoj zarodka... tak sie okroonie bije ze jak znow zaczne sie starac za kilka miesiecy o ile wogole za te kilka miesiecy zdaze fizycznie dojsc do jako takiej formy to ze znow zajmie mi to lata... jest wrzrsien, mijaja juz 2 lata od staran po poronieniu. 2 lata zanim znow zaszlam w ciaze i znow poronilam :( to jest talie okropne :( wybaczcie za wylewanie zali ale zwyczajnie chyba mnie to przerasta...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale macie cudownie dziewczyny ze jesyescie zdrowe i to kwestia chwili zanim bedziecie w ciazy... wiekszosc pewnie zajdzie w pierwszych 3 miesiacach staran. Mnie jakis znowu dol dopadl, tyle czekania i swiadomosc ze w tej chwili nie mam szans, cholera wie kiedy znowu sie uda spelnic wszystkie warunki zeby byla ciaza :( niby to takie proste ale jakby na to spojrzec z bliska to wlasnie wcale nie jest takie latwe. Trzeba sie dobrze wstrzelic w te dni, wogole miec owulacje a przeciez nigdy na 100% bez monitoringu nie wiadomo czy byla bo mozna miec objawy a pecherzyk nie peknac, musi byc zdrowe jajeczko, zdeowy plemnik, dobre endometrium, odpowiedni rozwoj zarodka... tak sie okroonie bije ze jak znow zaczne sie starac za kilka miesiecy o ile wogole za te kilka miesiecy zdaze fizycznie dojsc do jako takiej formy to ze znow zajmie mi to lata... jest wrzrsien, mijaja juz 2 lata od staran po poronieniu. 2 lata zanim znow zaszlam w ciaze i znow poronilam :( to jest talie okropne :( wybaczcie za wylewanie zali ale zwyczajnie chyba mnie to przerasta...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Kari21 to nie jest takie proste, tez mam rozne problemy zdrowotnie, batdzo powazne hormonalne. Jeszcze dwa miesiace temu mialam wyniki takie jakbym ciagle w ciazy byla i nie bylo mowy o ciazy.. teraz gdy wykluczylismy najpowazniejsza diagnozę -guza w glowie - wyluzowalam i mam lepszw wyniki dlatego próbujemy.

Nie łam sie, bardzo w to wierzę, że i Tobie sie uda! Bedziesz tulila kruszynke o ktorej marztsz i nikt Ci tego nie odbierze! =*

zem3j44j4b8qvg9a.png
 
Wiecie co, byłam z mlodym i Klockiem na zakupach i nakupilismy ciezkich rzeczy.. wlazlam na swoje 4 pietro w tym i teraz boli mnie brzuch.. hmmm. . Eh.. obym nie przesadzila przy ewenualnosci

zem3j44j4b8qvg9a.png
 
Wiecie co, byłam z mlodym i Klockiem na zakupach i nakupilismy ciezkich rzeczy.. wlazlam na swoje 4 pietro w tym i teraz boli mnie brzuch.. hmmm. . Eh.. obym nie przesadzila przy ewenualnosci

zem3j44j4b8qvg9a.png
To ja unikam przytulanek teraz żeby nie przesadzic....jak wczoraj bylam na zakupach i dwie siaty dźwigałam na pierwsze piętro to tez mnie cos w brzuchu zarwalo....tej gdybysmy oboe byly w ciazy to terminy by byly bardzo podobne chyba :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Ja czasami taki przed @ mam. A teraz owszsm bialy gesty i bezwonny też mam ale dzisiaj togo za duzo nie mam, wczoraj bylo wiecej

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Do góry