reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Limonka 3mam kciuki :-) bardzo mocno zaciśnięte

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
To to niunia, czekah cierpliwie. Wiem ze ciężko, ale daj sobie czas. Moze mialas owu później. Poczekaj, do wtorku, albo jak widzialas wczesniej cien cienia jutro lec zrob betę.

zem3j44j4b8qvg9a.png
 
To to niunia, czekah cierpliwie. Wiem ze ciężko, ale daj sobie czas. Moze mialas owu później. Poczekaj, do wtorku, albo jak widzialas wczesniej cien cienia jutro lec zrob betę.

zem3j44j4b8qvg9a.png

Nie było żadnego cienia sama biel. Tylko tak piersi nie bolą tak jak zawsze na okres i zero pryszczy na czole a zawsze były.:(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Jotka_Szczotka i @Elodia mi te temperatury pachną ciążą. I nie tylko to ;-) ;)Szkoda, że nie prowadzenie wykresów, bo już byłoby widać co się dzieje. Co wygram, jeśli dobrze obstawię? :D

@Paraplu co u Was?
Dobre słowo kochana na pewno=) cucki mi mnie dzis bola tak jak wczoraj naszczescie brzuch odpuscil, odgazowalam sie tez .. dzi dobry dzien. Grzybory zaliczone. Zaraz sniadanko, i jedziemy do Warszawy do znajomych. Maja takiego poltora mies. Syncia zobacze jak moj syn (widzial go tylko chwilke) zareaguje na mala dzidzie. =)

zem3j44j4b8qvg9a.png
 
Do góry