reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
A mój nic nie mówił o tych allo.

Jeśli zalecił to na pewno warto zrobić.
I tylko takie badanie, nic więcej?
Byłaś na wizycie stacjonarnie czy online ?
Na wizycie byłam stacjonarnie.
Właśnie tylko to zalecił.
Tyle powiedział że większość z tych ważniejszych badań mamy zrobione (badania z Katowic).
A wy macie przepisane leki od immunologa na podstawie kir?
Bo mi powiedział że jak wyjdą te przeciwciała to wtedy wdrożymy leki
 
Na wizycie byłam stacjonarnie.
Właśnie tylko to zalecił.
Tyle powiedział że większość z tych ważniejszych badań mamy zrobione (badania z Katowic).
A wy macie przepisane leki od immunologa na podstawie kir?
Bo mi powiedział że jak wyjdą te przeciwciała to wtedy wdrożymy leki
U mnie tylko powiedział że na te kiry to accofil...a dalej czekamy na kolejne wyniki.
Dam.znac ze wrześniu :-)
12 09 mam wizytę
 
No to ja mam to szczęście, że mój metabolizm jest łaskawy. Chociaż no wiadomo, nie objadam się, ale mogę wiele rzeczy wciągać bez konsekwencji. Ale niestety po 30 już gorzej i wyraźmnie widać różnicę.
Ooo tak zdecydowanie. Mi po 30 odrazu stopniowo zaczął siadać metabolizm. Jem tak samo od lat a stopniowo powoli ważę coraz więcej.
 
reklama
Do góry