reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
Jestem po wizycie.
Szczerze nic nowego się nie dowiedziałam.
Doktor kazał zrobić test MLR ponoć bardzo ważny żeby sprawdzić czy nie ma przeciwciał blokujących. Co do badań z Katowic powiedział że sporo kasy zaoszczędziliśmy także fajnie. Zaadnotował wyniki.
Powiedział że jak zrobimy ten test to z wynikiem mamy przyjść.
Bo jeśli wyjdzie coś tam to muszą być leki.I tak samo jakbyśmy podchodzili do transferu to muszą być leki jeśli te przeciwciała są.

Co wy o tym myślicie?
Jest sens robić to badanie?
I czy któraś się orientuję jaki to koszt?
A jakie masz odczucia po wizycie? Czujesz tego lekarza i jego pomysł? Samo allo MLR nie jest super drogie, kojarzę coś około 500zł chyba na testdna, pewnie się da znaleźć taniej.
 
Jestem po wizycie.
Szczerze nic nowego się nie dowiedziałam.
Doktor kazał zrobić test MLR ponoć bardzo ważny żeby sprawdzić czy nie ma przeciwciał blokujących. Co do badań z Katowic powiedział że sporo kasy zaoszczędziliśmy także fajnie. Zaadnotował wyniki.
Powiedział że jak zrobimy ten test to z wynikiem mamy przyjść.
Bo jeśli wyjdzie coś tam to muszą być leki.I tak samo jakbyśmy podchodzili do transferu to muszą być leki jeśli te przeciwciała są.

Co wy o tym myślicie?
Jest sens robić to badanie?
I czy któraś się orientuję jaki to koszt?
A mój nic nie mówił o tych allo.

Jeśli zalecił to na pewno warto zrobić.
I tylko takie badanie, nic więcej?
Byłaś na wizycie stacjonarnie czy online ?
 
@Leanne dziękuję za szefowanie w tym miesiącu😘
So Good Clapping GIF by Bottoms Movie


Dziewczyny którym się udało, gratulacje🙂
Bezproblemowych, nudnych ciąż, dużo zdrówka dla Was i dzieciątek 💜
 
@Leanne dziekuje za prowadzenie kresek!
Generalnie, dziewczyny, nie mogę się powstrzymac od śledzenia sierpniowych. 🙈 Jakoś tak się z Wami zżyłam i ciągle mnie tam niesie, aby kibicować kolejnym dziewczynom i trzymac za Was kciuki. 😅🫣
Również życzę spokojnych ciąż dziewczynom z tego miesiąca. ☺️☺️

@Leanne, jeszcze raz wielkie dzięki za wątek! 🥰
 
reklama
Do góry