reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
@Mademoiselle_Nika a co tam u Ciebie w ogóle? Dawno Cię tu na forum nie było 🥹
No hejka! Właśnie kończę okres który rozpoczyna nasz pierwszy cykl starań. I bije się z myślami czy zapisywać się na kreski. Bo czytając dzisiaj sierpniowe dotarło do mnie, że testowanie będzie przypadało na 3 rocznicę ślubu. No i w związku z tym oczekiwania wyszybują w górę. A wiadomo z wysokiego konia spada się najgorzej. A jakoś mam neutralne podejście aktualnie do starań :)
A i na forum nie byłam, bo potrzebowałam oddechu :)
 
Ahoj Kochane!
Troszkę mnie nie było ,ale narzeczony zrobił niespodziankę i wcześniej zjechał do PL ,co prawda tylko na kilka dni ,ale to zawsze coś. Niestety u mnie cykl okazał się bezowulacyjny i już jestem po miesiączce. Biorę już trzeci dzień Clo i powiem wam szczerze ,że kiepsko to znoszę. Wahania nastroju i zawroty głowy okropnie mnie męczą. Czy któraś z was miała może takie objawy?
 
Ahoj Kochane!
Troszkę mnie nie było ,ale narzeczony zrobił niespodziankę i wcześniej zjechał do PL ,co prawda tylko na kilka dni ,ale to zawsze coś. Niestety u mnie cykl okazał się bezowulacyjny i już jestem po miesiączce. Biorę już trzeci dzień Clo i powiem wam szczerze ,że kiepsko to znoszę. Wahania nastroju i zawroty głowy okropnie mnie męczą. Czy któraś z was miała może takie objawy?
Hej 🙂 my już na wątku sierpniowym https://www.babyboom.pl/forum/temat...scie-wypatrujemy.129383/page-46#post-25070163
 
Do góry