reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Jeju msm taki skurcz jak w pierwszy dzien okresu przed ciążą. Zapomnialam ze to tak boli. =( mam zaparcie a za chwilę 2... na wymioty mi sie zbiera z bolu. Mąż zmierzyl mi temp bo jakas wg nirgo rozpslona jestem 37,4.. to cgyva z bólu

zem3j44j4b8qvg9a.png
Ta twmperatura tak wygląda pozytywnie :-) mi sie na wymioty zbiera z powodu bólu głowy

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Jotka ja też mam 37.4 tempke. Oczywiscie musialam poczytac neta troche i wynalazlam ze silne napieciowe migrenowe bole glowy tez moga byc objawem ciazy. Ja juz chyba zaczelam sie nakrecac

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Ostatnia edycja:
Jotka ty to wiem ze za okolo tydzien testujesz a ty Elodia tez tak jakos czy szybciej? Trzymam kciuki zebyscie zobaczyly 2 kreski i szybko nam tu zdjecia pokazaly ;) objawy obiecujace.

Beenka dziekuje serdecznie. Jakos mi sie schodzi poczucie beznadziei z uplywem czasu i jeszcze jesienna aura. Ilez mozna sobie powtarzac ze w kolejnym cyklu sie uda... teraz doszlam do momentu kiedy nie potrafie sobie wyobrazic ze kiedys tak moze byc ze bede w ciazy, donosze i urodze, jest to dla mnie abstrakcyjne mimo ze przeciez mam juz 2 dzieci. Moze poprostu powinnam pozostac na tej mojej 2. Wiecie, to tak jakby ktos mi powiedzial ze wygram na loterii, niemozliwe :) mimo wszytko moze kiedys ;) moze los splata figla dopiero za kilka lat.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kari ja testuje 14.09. No objawy mam dziwne. Nie pamietam żebym się tak czuła .przed którymkolwiek z okresów od czasu jak sie staramy. Tak nawet zerkam na siebie przed lustrem itak jakby mi aie oczy swiecily??? Ale to mozeod patrzenia pod swiatlo. No i latam dzisiaj siku co chwilę. Tez moze mi podswiadomosc podpowiadac objawy. Z drugiej strony jakas taka ciepla sie czuje no i ten bolący od paru dni łeb i mdłości. No ale zobaczymy. Jak nie teraz to moze za miesiąc.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Bialy, gesty, bezwonny śluz mi sie w galotach pojawił? Kojarzysz cos takiego???

zem3j44j4b8qvg9a.png
Ja tak mialam teraz ;)

Trzymam za was mocno kciuki!

Test faktycznie dziwny. I mnie tydzień po spodziewanej @ ledwo widoczna kreska siw pojawiła po 5 minutach. Po kolejnym tygodniu dopiero wyszedł test od razu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nicola powtórz test i nie zalamuj się:) powtarzam sobie to co miesiąc. I dalej idziemy do przodu. U ciebie może za dwa dni kreski wyjdą już mocniejsze :) trzymam mocno kciuki .

Za nas wszystkie trzymam kciuki.

U mnie jutro dzień sądu ostatecznego hehe. Jeżeli @ jutro nie zawita to będę mogła zacząć się cieszyć. Chyba że mi się trafił cykl z dupy i wszystko się poprzestawialo.
Stresa mam dziewczyny. A co ciekawe to wogole nie czuje się jak na @. Zero bólu itd. Pamiętam że w pierwszej ciąży też mnie nic nie bolało. Kurde za bardzo się nakręcam chyba.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nicola powtórz test i nie zalamuj się:) powtarzam sobie to co miesiąc. I dalej idziemy do przodu. U ciebie może za dwa dni kreski wyjdą już mocniejsze :) trzymam mocno kciuki .

Za nas wszystkie trzymam kciuki.

U mnie jutro dzień sądu ostatecznego hehe. Jeżeli @ jutro nie zawita to będę mogła zacząć się cieszyć. Chyba że mi się trafił cykl z dupy i wszystko się poprzestawialo.
Stresa mam dziewczyny. A co ciekawe to wogole nie czuje się jak na @. Zero bólu itd. Pamiętam że w pierwszej ciąży też mnie nic nie bolało. Kurde za bardzo się nakręcam chyba.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Oby sąd wydal pozytywny wyrok!

Mocno kcikuje i czekam na wiesci.

zem3j44j4b8qvg9a.png
 
Do góry