reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

Hej. Nie martw sie tsh dodatkowk spada jak kobieta jest w ciąży. Z tego co wiem to ważne w ciąży jest też FT4 . Bierz leki jak teraz i czekaj na wizytę. I jak bedziesz sie umawiać na wizyte mów że jesteś w ciąży i sprawa pilna. [emoji5] jak nic musza Cie wnie trybie pilnym zapisać
Dziękuję za rade [emoji11]
 
reklama
Dobra dziewczyny jak chcecie sie oderwac od zlych mysli to Wam napisze ze chwile temu dziecko postawilo mi klocka na stole.... A maz do niej mowi a co Ty tam robisz. A i byla tylko w sukience wiec doslownie klocek na stole.... Hahaha
Myślałam, że mówisz o klocku LEGO albo jakimś takim plastikowym i sobie myślę o co lasce chodzi nawiedzona jakaś gdzie to biedne dziecko miało te klocki stawiać hahaha nie wierzę :p
 
Dziewczyny mam problem

lecze sie na niedoczynnosc tarczycy oraz hasimoto. Przed ciaza mialam caly czas wyniki tsh kolo 1 wrecz nawet ponizej 1. Bralam letrox 50.
Jak sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy mialam wynik 1,67 czyli skoczyl do gory. Zapisalam sie do endo i z ciekawosci zrobilam po tygodniu, a przed sama wizyta tsh i spadlo samo do 0,865 i mimo wszystko endo zwiekszyla mi dawke leku do 62,5 codziennie. Kontrole tsh mialam zrobic dopiero za 2 miesiace czyli koniec lutego. Dzis z ciekawosci zrobilam tsh i wyszlo 0,008 !!!!! Jestem w szoku i nie wiem co dalej. Teraz wynik wskazuje na nadczynnosc.

Czy czasem ktoras z was lub wasze znajome mialy tak?
Martwie sie, do lekarza jutro bede sie probowac dodzwonic lub nawet wbic na wizyte.

Masz Hashimoto, to nie jest taka zwykła niedoczynność jak u mnie np bo ja mam wyciętą tarczyce. Nie robilabym nic na własną rękę tylko szybko konsultowała ponownie lub z innym lekarzem. Ja przed ciążą miałam unormowane w okolicach 1. Jak się dowiedziałam o ciąży podroslo do 2,5. Lekarz zwiększył mi dawke, a teraz po miesiącu było nadal 2,5 więc u mnie nie spadło samo
 
Masz Hashimoto, to nie jest taka zwykła niedoczynność jak u mnie np bo ja mam wyciętą tarczyce. Nie robilabym nic na własną rękę tylko szybko konsultowała ponownie lub z innym lekarzem. Ja przed ciążą miałam unormowane w okolicach 1. Jak się dowiedziałam o ciąży podroslo do 2,5. Lekarz zwiększył mi dawke, a teraz po miesiącu było nadal 2,5 więc u mnie nie spadło samo
Czy zwykła niedoczynność czy cokolwiek innego ciąża to tak szczególnie wrażliwy czas, że nic nie róbmy na własną rękę :)
 
Myślałam, że mówisz o klocku LEGO albo jakimś takim plastikowym i sobie myślę o co lasce chodzi nawiedzona jakaś gdzie to biedne dziecko miało te klocki stawiać hahaha nie wierzę :p


Haha chcialabym lego. A dopiero co ja chwalilam ze ladnie siusiu trzymala na nocniczek, bo na wyjezdzie bylismy....

I co tam Paulina, jakie lepsza polowka ma pomysly na imie do pierworodnej. Czy juz sie ugial Tobie???
 
Haha chcialabym lego. A dopiero co ja chwalilam ze ladnie siusiu trzymala na nocniczek, bo na wyjezdzie bylismy....

I co tam Paulina, jakie lepsza polowka ma pomysly na imie do pierworodnej. Czy juz sie ugial Tobie???
Mówię do niego powiedz coś do Igusi i mówi nie bo na pewno sobie śpi czyli ja myślę, że on już zaakceptował mój wybór :p
Tylko się nie źle zdziwię jak lekarz powie o proszę zobaczyć jaki ładny siusiak :p
 
Dziewczyny a ćwiczycie coś? Piszą w internetach, żeby się ćwiczyć w ciąży bo ruch potrzebny, ułatwia poród, mniejszy jest ból kręgosłupa i takie tam..
Ja nie ćwiczę. I właśnie trochę się martwię że potem będę chodzić ledwo heheh a ja jeszcze jeżdżę wszędzie samochodem jestem taka wygodna także aj :p może na wiosnę zmisze się na spacery po lesie obok rodziców domu bo inaczej będzie ciężko heheh

Honey - haha nie wytrzymam :D ale te dzieci mają pomysły jeju hehhehe
 
reklama
Gratulacji wszystkim dobrych wiesci z wizyt :) nadrobilam was, ale nie dam radg odniesc sie do wszytskich.

Ja mam spadek formy w tym tygodniu. Ucieka mi tydzień, nawet sie nie rozpoczęłam a juz czwartek, dzis mam prenatalne- chhba, nie musze pisac, ze jestem mega zestresowana .

Honey, ale mi zrobilas dzien tym klockiem na stole [emoji1787][emoji1787]
 
Do góry