reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Hej. Nie martw sie tsh dodatkowk spada jak kobieta jest w ciąży. Z tego co wiem to ważne w ciąży jest też FT4 . Bierz leki jak teraz i czekaj na wizytę. I jak bedziesz sie umawiać na wizyte mów że jesteś w ciąży i sprawa pilna. [emoji5] jak nic musza Cie wnie trybie pilnym zapisać
Dziękuję za rade [emoji11]
 
reklama
Dobra dziewczyny jak chcecie sie oderwac od zlych mysli to Wam napisze ze chwile temu dziecko postawilo mi klocka na stole.... A maz do niej mowi a co Ty tam robisz. A i byla tylko w sukience wiec doslownie klocek na stole.... Hahaha
Myślałam, że mówisz o klocku LEGO albo jakimś takim plastikowym i sobie myślę o co lasce chodzi nawiedzona jakaś gdzie to biedne dziecko miało te klocki stawiać hahaha nie wierzę :p
 
Dziewczyny mam problem

lecze sie na niedoczynnosc tarczycy oraz hasimoto. Przed ciaza mialam caly czas wyniki tsh kolo 1 wrecz nawet ponizej 1. Bralam letrox 50.
Jak sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy mialam wynik 1,67 czyli skoczyl do gory. Zapisalam sie do endo i z ciekawosci zrobilam po tygodniu, a przed sama wizyta tsh i spadlo samo do 0,865 i mimo wszystko endo zwiekszyla mi dawke leku do 62,5 codziennie. Kontrole tsh mialam zrobic dopiero za 2 miesiace czyli koniec lutego. Dzis z ciekawosci zrobilam tsh i wyszlo 0,008 !!!!! Jestem w szoku i nie wiem co dalej. Teraz wynik wskazuje na nadczynnosc.

Czy czasem ktoras z was lub wasze znajome mialy tak?
Martwie sie, do lekarza jutro bede sie probowac dodzwonic lub nawet wbic na wizyte.

Masz Hashimoto, to nie jest taka zwykła niedoczynność jak u mnie np bo ja mam wyciętą tarczyce. Nie robilabym nic na własną rękę tylko szybko konsultowała ponownie lub z innym lekarzem. Ja przed ciążą miałam unormowane w okolicach 1. Jak się dowiedziałam o ciąży podroslo do 2,5. Lekarz zwiększył mi dawke, a teraz po miesiącu było nadal 2,5 więc u mnie nie spadło samo
 
Masz Hashimoto, to nie jest taka zwykła niedoczynność jak u mnie np bo ja mam wyciętą tarczyce. Nie robilabym nic na własną rękę tylko szybko konsultowała ponownie lub z innym lekarzem. Ja przed ciążą miałam unormowane w okolicach 1. Jak się dowiedziałam o ciąży podroslo do 2,5. Lekarz zwiększył mi dawke, a teraz po miesiącu było nadal 2,5 więc u mnie nie spadło samo
Czy zwykła niedoczynność czy cokolwiek innego ciąża to tak szczególnie wrażliwy czas, że nic nie róbmy na własną rękę :)
 
Myślałam, że mówisz o klocku LEGO albo jakimś takim plastikowym i sobie myślę o co lasce chodzi nawiedzona jakaś gdzie to biedne dziecko miało te klocki stawiać hahaha nie wierzę :p


Haha chcialabym lego. A dopiero co ja chwalilam ze ladnie siusiu trzymala na nocniczek, bo na wyjezdzie bylismy....

I co tam Paulina, jakie lepsza polowka ma pomysly na imie do pierworodnej. Czy juz sie ugial Tobie???
 
Haha chcialabym lego. A dopiero co ja chwalilam ze ladnie siusiu trzymala na nocniczek, bo na wyjezdzie bylismy....

I co tam Paulina, jakie lepsza polowka ma pomysly na imie do pierworodnej. Czy juz sie ugial Tobie???
Mówię do niego powiedz coś do Igusi i mówi nie bo na pewno sobie śpi czyli ja myślę, że on już zaakceptował mój wybór :p
Tylko się nie źle zdziwię jak lekarz powie o proszę zobaczyć jaki ładny siusiak :p
 
Dziewczyny a ćwiczycie coś? Piszą w internetach, żeby się ćwiczyć w ciąży bo ruch potrzebny, ułatwia poród, mniejszy jest ból kręgosłupa i takie tam..
Ja nie ćwiczę. I właśnie trochę się martwię że potem będę chodzić ledwo heheh a ja jeszcze jeżdżę wszędzie samochodem jestem taka wygodna także aj :p może na wiosnę zmisze się na spacery po lesie obok rodziców domu bo inaczej będzie ciężko heheh

Honey - haha nie wytrzymam :D ale te dzieci mają pomysły jeju hehhehe
 
reklama
Gratulacji wszystkim dobrych wiesci z wizyt :) nadrobilam was, ale nie dam radg odniesc sie do wszytskich.

Ja mam spadek formy w tym tygodniu. Ucieka mi tydzień, nawet sie nie rozpoczęłam a juz czwartek, dzis mam prenatalne- chhba, nie musze pisac, ze jestem mega zestresowana .

Honey, ale mi zrobilas dzien tym klockiem na stole [emoji1787][emoji1787]
 
Do góry