reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Jak tam @martoosia04 wiedzialam, ze jak tylko bedziesz miala chwile to ogarniesz ta tabelke. Jak sie dzis miewasz Ciebie tak mi zal Ci ta ciaza tak daje popalic....
Dziś lepiej, ale na nic innego jak na suchą bułkę poki co nie mam ochoty. Najpierw w Biedronce rano zobaczyłam wielką paczkę ulubionych chipsów MonsterMunch (czy jakoś tak), ale jak pomyślałam, że mam je zjeść, to szybko odłożyłam.
 
Pierwsza byla wspaniala tez wyczekana, mialam 30 lat malo sie przejmowalam czulam przyplyw sil. Czulam sie najlepiej w swoim zyciu. Bardzo mi sluzyla tamta ciaza moglam gory przenosic. Nawet kajakiem plywalam w 5 miesiacu.
Nic mi nie przeszkadzalo , a w tej bylam juz bardzo wyczulona na zapachy, nie raz mdlilo mnie , glownie leze. Ale zobaczymy jak sie potoczy po chorobie, moze to tez pogoda ma taki wplyw.

U mnie podobnie tylko na odwrot. Zobaczymy co z tego bedzie. Po domu biega dziewczynka...
 
Ja już po i wszystko okej, 13tyg+2, serduszko bije prawidłowo, jest kość nosowa ,przeziernosc 1,7 i maluszek ma 71,4mm. Termin po tym usg póki co przesunął mi się z 5ego na 3ego sierpnia.
DB3EC4CF-7499-4EE8-B6D0-EED31F8C565E.jpeg
Płeć ciężko określić, bo skakało jak szalone, nóżki i raczki były wszędzie :p
Strasznie mam pokute ręce po PAppie, bo przy pobieraniu krew nie chciała mi płynąc i wbijali się kilka razy..ale ostatecznie pobrali :yes:
 
Ja już po i wszystko okej, 13tyg+2, serduszko bije prawidłowo, jest kość nosowa ,przeziernosc 1,7 i maluszek ma 71,4mm. Termin po tym usg póki co przesunął mi się z 5ego na 3ego sierpnia.Zobacz załącznik 937714Płeć ciężko określić, bo skakało jak szalone, nóżki i raczki były wszędzie :p
Strasznie mam pokute ręce po PAppie, bo przy pobieraniu krew nie chciała mi płynąc i wbijali się kilka razy..ale ostatecznie pobrali :yes:

Ale super! ❤️ Zazdroszczę, że już jesteś po :p Ile trwało usg?
 
Ja już po i wszystko okej, 13tyg+2, serduszko bije prawidłowo, jest kość nosowa ,przeziernosc 1,7 i maluszek ma 71,4mm. Termin po tym usg póki co przesunął mi się z 5ego na 3ego sierpnia.Zobacz załącznik 937714Płeć ciężko określić, bo skakało jak szalone, nóżki i raczki były wszędzie :p
Strasznie mam pokute ręce po PAppie, bo przy pobieraniu krew nie chciała mi płynąc i wbijali się kilka razy..ale ostatecznie pobrali :yes:
Ale piękny dzidziek, już taki kształtny. To takie wesołe gdy maleństwo się wierci, że człowiek nie może przestać się uśmiechać :-)
 
reklama
Ja już po i wszystko okej, 13tyg+2, serduszko bije prawidłowo, jest kość nosowa ,przeziernosc 1,7 i maluszek ma 71,4mm. Termin po tym usg póki co przesunął mi się z 5ego na 3ego sierpnia.Zobacz załącznik 937714Płeć ciężko określić, bo skakało jak szalone, nóżki i raczki były wszędzie [emoji14]
Strasznie mam pokute ręce po PAppie, bo przy pobieraniu krew nie chciała mi płynąc i wbijali się kilka razy..ale ostatecznie pobrali :yes:
Jaki cudny. Jej ale mnie rozczulaja te zdjecia. Taki mały kosmos sie dzieje w naszym ciele.

Ehh dzis buzuja mi hormony.
 
Do góry