reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Masakra @Kara88 , a to tak musisz lezec lezec. Czy mozesz troszke sie po domu pokrecic.kurcze w ogole jest ktos.z.Toba zeby Ci pomoc np maz partner mama no nie wiem. Musi Ci byc strasznie ciezko. Czy jest mozliwosc ze za jakis czas bedziesz mogla.nprmalnoe chodzic??? Data usg sie nie martw lekarz na pewno jakos to ogarnie i przy takim maluszku. Wiem.ze czasem ciezko, ale trzeba miec wiare w ludzi....
 
reklama
Masakra @Kara88 , a to tak musisz lezec lezec. Czy mozesz troszke sie po domu pokrecic.kurcze w ogole jest ktos.z.Toba zeby Ci pomoc np maz partner mama no nie wiem. Musi Ci byc strasznie ciezko. Czy jest mozliwosc ze za jakis czas bedziesz mogla.nprmalnoe chodzic??? Data usg sie nie martw lekarz na pewno jakos to ogarnie i przy takim maluszku. Wiem.ze czasem ciezko, ale trzeba miec wiare w ludzi....
Miałam 2 krwiaki ale jeden już się wchłonoł:) powiem że nie leżę cały czas bo na łeb bym dostała! Robię coś tam w domu w granicy rozsądku oczywiście;) mam męża, mamę blisko i teściowa na dole więc nie jest masakrycznie... Z synem leżałam 3 ostatnie miesiące to z tym poleżę pierwsze 3;) jak czytałam opińie o tym lekarzu to nie są super...ale idę na NFZ jak coś będzie nie tak to się umowie jeszcze prywatnie na USG tak sobie wymyśliłam.
 
@czarnaanna czy po chorobowym planujesz jeszcze wracac do pracy? Czy juz zostajesz. Okropne sa teraz te grypy meza 3 tyg trzymaly. I co tam myslisz co pod sercem nosisz i czy macie juz jakies pomysly na imiona
 
Cześć dziewczyny dołączam i ja do grona spodziewających się maleństwa to moja pierwsza ciąża i już nie mogę doczekać się, aż maleństwo będzie już na świecie
 
Ja mam prenatalne za tydzień w pon wieczorem. A jutro może już będą wyniki badania DNA maluszka. Cholernie sie stresuje. Wizytą za tydz też. Brzuch mi rośnie i sikam w nocy i to koniec objawów ciąży. Mam nadzieję , że wszystko wyjdzie dobrze i przestanę się w końcu tak zamartwiać : -/
Bedzie dobrze:) w miare mozliwosci daj nam znać, :*
 
reklama
Czytalo mi sie was super bo kazda z nas przezywa to samo. To moja druga ciaza wyczekana od 3 lat, mam juz syna 5 letniego. Jestem z warminsko-mazurskiego. Aktualnie jestem od dwoch tygodni na L4 z powodu choroby, ktora meczy i nie chce odpuscic stad moj czas na wszystkie wasze posty ;). Badanie prenatalne mam 01.02 i tez sie nie moge doczekac. Narazie mimo choroby dzidzia zyje, robi fiku miku w brzuszku i.ma 4 cm :D
Ja tez z warmińsko- mazurskiego, skąd dokładnie jesteś? :D
 
Do góry