reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ja w przyszłym tygodniu badania będę robić przed wizytą. Wizyte u ginekolog mam 24 stycznia, to bedzie moja druga wizyta. Zlecone mam TSH, glukoze, morfologię, mocz, grupę krwi. Ciekawo ile zapłacę za te badnia. U mnie w miescie są 2 laboratoria. Diagnostyka i Labmed , ale ceny są porównywalne. Badania wirusologiczne już robiłam więc mi teraz odchodzą. Trochę sie stresuję przed tymi badaniami czy wszystkie bedą w normie.
 
reklama
Umieram, rano po Tomka nocce bylismy na wiekszych zakupach, potem on sie polozyl a ja ogarniam chate, na obiad mamy placki ziemniaczane z cukrem a na jutro ubije filety na kotlety. Zimno dzis u nas, brrrr.
 
Hej dziewczyny [emoji846] Super, że wizyty udane [emoji16] Zazdroszczę Wam ich, bo moja dopiero 31.01 [emoji846] Na dodatek idę do nowego lekarza i ciekawa jestem jak to będzie [emoji16] Dolegliwości żołądkowe jeszcze mam ale jakby ciut mniej dokuczliwe [emoji846] Dziś w końcu udało mi się wysprzątać porządnie kuchnie [emoji16] Jeszcze mam trochę siły więc biorę się za łazienkę póki córka śpi [emoji846] Na zewnątrz świeci pozytywnie nastawiające słoneczko - to chyba stąd przypływ energii [emoji16] Dziś mamy Kinder Party u córki kuzynki, mam nadzieję zjeść coś dobrego [emoji39]
 
No to super ze kinder party w planach. Ja tez dzis sie mam zamiar wziac za porzadki, bosytuacja w domu wymyka sie spod kontroli. My wlasnie zarezerwowalismy wakacje i szczerze mysle tylko o tym zarciu co tam bedzie, a ktorego nie bede musiala gotowac! I po gotowaniu sprzatac straszne ale ok.... taki czas
 
reklama
Do góry