reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Dzięki Lux. Taki typ wózka właśnie znalazłam.. Inna firma i model. Za mną stety niestety też przemawiają tylko te jasne. Biel, szarość, czerń to jest to. Choruję na te kolory. Dużo mam ubrań w tych barwach i cały salon na czarno-szaro-bialy.
 
Ale te 20 zł to nie jest dla niego do kieszeni tylko koszt wykonania badania przez labolatorium. Dlaczego lekarze mają nam cos fundować?
Darować ? Przecież oni mają to wliczone w wizyty ;) mój najpierw brał 120 zł, później 130 zł, a teraz 150 zł już bierze więc tak samo można by powiedzieć że za to samo muszę płacić więcej ;) bez przesady ;) chyba, że lekarz bierze za wizytę 100 zł a z cytologia 120 to ok a nie jak kasują po 150 zł albo więcej i jeszcze mam dopłacać raz w roku ;)
 
Z tym badaniem bez usg to mogłoby być normalne na NFZ ale nie prywatnie gdzie chodzi się między innymi właśnie po to żeby mieć porządne badanie na każdej wizycie i płaci się za to niemałe pieniądze :) Dziewczyny a wy cytologie robicie normalnie w trakcie ciąży czy lekarze raczej doradzają dopiero po porodzie?
U mnie w karcie ciąży jest zalecana cytologia ;) ja miałam robiona w listopadzie więc na razie nie proponował ;)
 
No wlasnie do lekarzy gdzie chodzę nigdy za cytologie nie było doplaty. A chodzę tylko prywatnie. Za recepty też nic nie wołają. Za to znam jednego, który za wypisanie recepty stalej pacjentce na antykoncepcje wola 50 zł. Uważam, że powinni mieć cytologie już wliczona w koszt wizyty i tyle. Ale to moje zdanie.
Otóż to takie mi się podejście podoba :) mój gin też wypisuje recepty za free :) ja nie mówię tu o badaniach laboratoryjnych, które mamy zlecane w ciąży tylko zwykła cytologia raz w roku zresztą każda ma swoje zdanie dla mnie kompletna wizyta z cytologia to kompletna i za taką place :) a szkoda, że nikt nie bierze pod uwagę ile razy jestem w roku i cytologi nie mam za każdym razem wykonanej czasami wizyta była krótka a cena ta sama 150 zl, czasami to była kwestia wejścia obejrzenia raz jeszcze szyjki i wypisania recepty bo w cytologi wyszedł stan zapalny czy coś i wtedy nie mówiłam, że chce zapłacić mniej ;) druga kwestia tak szczerze ja osobiście uważam, że badania powinny być na NFZ, wizyta wizytą, a na co ja płacę te wszystkie składki ? Ale to moje zdanie każdy ma prawo mieć swoje i w żaden sposób tego nie neguję :)
 
Otóż to takie mi się podejście podoba :) mój gin też wypisuje recepty za free :) ja nie mówię tu o badaniach laboratoryjnych, które mamy zlecane w ciąży tylko zwykła cytologia raz w roku zresztą każda ma swoje zdanie dla mnie kompletna wizyta z cytologia to kompletna i za taką place :) a szkoda, że nikt nie bierze pod uwagę ile razy jestem w roku i cytologi nie mam za każdym razem wykonanej czasami wizyta była krótka a cena ta sama 150 zl, czasami to była kwestia wejścia obejrzenia raz jeszcze szyjki i wypisania recepty bo w cytologi wyszedł stan zapalny czy coś i wtedy nie mówiłam, że chce zapłacić mniej ;) druga kwestia tak szczerze ja osobiście uważam, że badania powinny być na NFZ, wizyta wizytą, a na co ja płacę te wszystkie składki ? Ale to moje zdanie każdy ma prawo mieć swoje i w żaden sposób tego nie neguję :)
Kurtyna. Dziękuję.
 
Dzięki Lux. Taki typ wózka właśnie znalazłam.. Inna firma i model. Za mną stety niestety też przemawiają tylko te jasne. Biel, szarość, czerń to jest to. Choruję na te kolory. Dużo mam ubrań w tych barwach i cały salon na czarno-szaro-bialy.
Ja żadnych różowych, zielonych i pomarańczy nie przelkne. Raz turkusowy miałam z takich żywych kolorów
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, wy dziś dziś dużo o jedzeniu to ja zdradzę ,że zaraz będę jadła kebsa. Do czego to doszło?! Może dzidziak mi wybaczy, bo nie dość ,że mnie na słodkie w tej ciąży bierze to jeszcze takie rzeczy na podwieczorek :D
 
reklama
Pani mi sama teraz napisala, ze nie chce przedwplaty :) znam ta pania z grup wozkowych z fb i jest uczciwa, zreszta ja wozek tu przyjedzie to sama ocenie czy chce :) roan bass soft kolor bialy z ekoskory, wersja limitowana z tloczonej ekoskory do tego fotelik maxi-cosi lub ponownie cybex, sie okaze
Ale ładny ten wozeczek :) :) sama mógłbym taki mieć:) ale jeszcze trochę się stresuję szukać maluszkowych rzeczy :) :)

Ja ostatnio mam problem z jedzeniem :/ ciężko mi zjeść całe śniadanie np dwa jajka bo już po jednym jestem pełna jak jem obiad zjem zupę to nie dam rady już drugiego nie wiem co jest :/:/jeszcze z dwa tygodnie temu wsowalam wszystko aż się uszy trzesly a teraz nie chce mi się jeść :(:( mój tz na mnie krzyczy każe mi jeść aż mi się wszystko podnosi bo mówi że dzidzia musi jeść ja wiem ale nie wiem co jest grane że nie dam rady :/ niby się mówi że dziecko ciagnie więc się je to nie prawda u mnie nie działa :/:/
 
Do góry