reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

A masz jakieś produkty którymi zastepujesz to zapotrzebowanie na żelazo :)? Czy normalnie się odzywiasz i jest ok? Bo ja zawsze bardzo dużo mięsa, a teraz jadę na serkach typu alemtte, zupach i nalesnikach :oops: i oczywiście przeżywam, że to źle :D

Malinowa, poczytaj sobie o żelazie np na tym blogu:
Link do: 96 najlepszych źródeł żelaza - salaterka
Mięso to nie zawsze najlepsze źródło żelaza a już na pewno nie jedyne. Przede wszystkim warzywa, warzywa i warzywa. A serki czy nabiał też nie jest w stanie zupełnie zapełnić wapnia oraz żelaza. Takze koktajle owocowe i warzywne to jest bomba witaminowa, pięć porcji warzyw dziennie i o mięsku nie trzeba pamiętac, chyba że ktoś lubi. Mi mięso od dziecka nie smakowało, więc nie jadam.
 
reklama
Pani mi sama teraz napisala, ze nie chce przedwplaty :) znam ta pania z grup wozkowych z fb i jest uczciwa, zreszta ja wozek tu przyjedzie to sama ocenie czy chce :) roan bass soft kolor bialy z ekoskory, wersja limitowana z tloczonej ekoskory do tego fotelik maxi-cosi lub ponownie cybex, sie okaze

Wow! Ekstra bryka! Bardzo mi się podoba :)
 
Ja to się boję tej bieli. [emoji23] niby ładna i w ogole, tak przy starszaku ciezko widzę czystość wózka.

My chcemy jako spacerówkę kupic GreenTom i wciaz waham się nad kolorem ramy. Czarny bedzie dla chłopca, ale dla dziewczynki myślimy nad szara bo biel przy dziecku od pol roku do trzech lat to chyba zły pomysł [emoji23] babeczki jednej kiedyś pytałam jak tam z utrzymaniem czystości w tym kolorze to mówiła, że non stop szoruje ramę. Ja na to jestem za leniwa [emoji23][emoji23]
 
Malinowa, poczytaj sobie o żelazie np na tym blogu:
Link do: 96 najlepszych źródeł żelaza - salaterka
Mięso to nie zawsze najlepsze źródło żelaza a już na pewno nie jedyne. Przede wszystkim warzywa, warzywa i warzywa. A serki czy nabiał też nie jest w stanie zupełnie zapełnić wapnia oraz żelaza. Takze koktajle owocowe i warzywne to jest bomba witaminowa, pięć porcji warzyw dziennie i o mięsku nie trzeba pamiętac, chyba że ktoś lubi. Mi mięso od dziecka nie smakowało, więc nie jadam.
Dzięki :D ja zylam w przekonaniu że przedewszystki mięso i jajka :p wiem wiem że same serki to słabo, ale puki co żadne koktajle owocowe, jogurty nie wchodzą jak trzeba :)
 
Ja musialam sie polozyc i przed chwila wstalam. Spalam dwie godziny. A tak mnie muli, ze chyba z przyjemnoscia wsadze sobie dwa palce zeby zwymiotowac, moze bedzie lepiej. Nigdy nie zjem juz pierogów. :(
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak jest u was z objawami bo ja już świruje chyba . Wczoraj byłam u lekarza jest wszystko ok ale i tak mnie coś niepokoi . Praktycznie mdłości mi przeszły piersi już też mnie nie bolą i nie wiem czy to normalne


U mnie to różnie jest z tymi objawami. Bywa tak ,że jednego dnia źle sie czuje, boli mnie głowa, nie mam energii, mam zawroty głowy, mdłości itp. a drugiego nie nie mam żadnych, poza bólem piersi bo go odczuwam codziennie. A jestem w 9 tyg. (8+4)
 
Ja to się boję tej bieli. [emoji23] niby ładna i w ogole, tak przy starszaku ciezko widzę czystość wózka.

My chcemy jako spacerówkę kupic GreenTom i wciaz waham się nad kolorem ramy. Czarny bedzie dla chłopca, ale dla dziewczynki myślimy nad szara bo biel przy dziecku od pol roku do trzech lat to chyba zły pomysł [emoji23] babeczki jednej kiedyś pytałam jak tam z utrzymaniem czystości w tym kolorze to mówiła, że non stop szoruje ramę. Ja na to jestem za leniwa [emoji23][emoji23]
Ten który chce jest ze skóry. A poprzedni mimo białego materiału byl jak nowy. Dbalam i czyscilam najmniejsze zabrudzenie. Greentom modny wózek i taki eko
 
Ja musialam sie polozyc i przed chwila wstalam. Spalam dwie godziny. A tak mnie muli, ze chyba z przyjemnoscia wsadze sobie dwa palce zeby zwymiotowac, moze bedzie lepiej. Nigdy nie zjem juz pierogów. :(

Ja tak miałam wczoraj po tym mcd. Jejku do wieczora czułam ciężki żołądek! [emoji33] wiecej się nie skuszę [emoji23] mam za swoje obżarstwo!
 
reklama
Do góry