reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dziewczyny mam mega stres, za 45 minut mam wizytę u giną, denerwuje się.
A co do badań i płacenia za nie to powiem Wam, że z tymi lekarzami prywatnie to jest tak, że za badania niektórzy biorą dodatkowo a mają umowę z NFZ i drugi raz za to samo badanie NFZ im zwraca. Moja siostra tak sobie to sprawdziła. Poszła prywatnie do gina, zrobił Jej cyto, za wizytę i badanie dodatkowo zapłaciła a potem sprawdziła sobie w funduszu i doktorek ściągnął drugi raz kasę za to samo badanie. Powiem Wam że poszłam dziś do przychodni państwo tylko po to aby dostać skierowanie na badania za które musiałabym zapłacić ok 400 zł. Więc po co robić je prywatnie w diagnostyce skoro można je zrobić na NFZ.
Trzymajcie kciukasy
A w ogóle to zaraz usnę

Ja mam wizytę za 90 minut. Już nie mogę się doczekać aż znów zobaczę nasze Maleństwo.
Trzymam kciuki za Ciebie, trzeba być pozytywnie nastawionym :)
 
reklama
KaJa, Moniqe trzymam kciuki. Na pewno będzie ok.

My mamy dziś wychodne. Idziemy z mężem do kina na "Zabawa, zabawa". Ciekawa jestem tego filmu. [emoji848]
 
Dziewczyny mam mega stres, za 45 minut mam wizytę u giną, denerwuje się.
A co do badań i płacenia za nie to powiem Wam, że z tymi lekarzami prywatnie to jest tak, że za badania niektórzy biorą dodatkowo a mają umowę z NFZ i drugi raz za to samo badanie NFZ im zwraca. Moja siostra tak sobie to sprawdziła. Poszła prywatnie do gina, zrobił Jej cyto, za wizytę i badanie dodatkowo zapłaciła a potem sprawdziła sobie w funduszu i doktorek ściągnął drugi raz kasę za to samo badanie. Powiem Wam że poszłam dziś do przychodni państwo tylko po to aby dostać skierowanie na badania za które musiałabym zapłacić ok 400 zł. Więc po co robić je prywatnie w diagnostyce skoro można je zrobić na NFZ.
Trzymajcie kciukasy
A w ogóle to zaraz usnę
Z tego co wiem to część tych zlecanych badań jest tylko prywatnie i nie można dostać na nie skierowania
 
Powodzenia dziewczyny na wizytach! Ale Wam zazdroszcze! Umrę normalnie do tego 5.. A mnie na szczęście już brzuch nie kluje za to wróciły mdłości i ból piersi.. Kiedyś myslalam że zajście w ciąże to problem i stres..a teraz Cały czas myślę czy z moim dzidziolem wszystko dobrze.. Szkoda ze nie mogę przespać do 5 lutego!
 
Te wizyty są uzależniające ja ledwo wczoraj byłam . A już czekam na ten luty [emoji4]
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty . I zmykam z młoda bo mój ciężarny kalafiorowaty mózg zapomniał o przeglądzie samochodu :( no i na 17 kontrola u pediatry
 
A zdradzisz jaki to model?
Może wstrzymaj się z wpłatą zanim nie zobaczysz go na żywo? Wiesz, żeby się nie okazało, że tylko na zdjęciu tak ładnie wygląda.
Pani mi sama teraz napisala, ze nie chce przedwplaty :) znam ta pania z grup wozkowych z fb i jest uczciwa, zreszta ja wozek tu przyjedzie to sama ocenie czy chce :) roan bass soft kolor bialy z ekoskory, wersja limitowana z tloczonej ekoskory do tego fotelik maxi-cosi lub ponownie cybex, sie okaze
 

Załączniki

  • i-roan-bass-soft-eco-leather-caramel-white-gleboko-spacerowy-fotelik.jpg
    i-roan-bass-soft-eco-leather-caramel-white-gleboko-spacerowy-fotelik.jpg
    43,2 KB · Wyświetleń: 95
reklama
Witajcie sierpniowe mamuśki!
Ja też zaliczam się do grona, termin na 22 sierpnia, a dziś zaczynamy 9 tydzień :)
Ale mam do was pytanie, miała któraś z was niedoczynność tarczycy w ciąży? U mnie przed ciąża wszytko okej, a teraz w badaniach do karty ciąży wyszło :(
Biorę euthyrox i 4 lutego czekają mnie badania prenatalne na które dostałam skierowanie, bo lekarz się boi czy z plodem wszystko okej.. Jestem pełna obaw :(
Ja w poprzedniej ciazy mialam identyczna sytuacje. Bralam euthyrox cala ciaze. Po urodzeniu wszystko wrocilo do normy. W tej ciazy badalam i mam ok, wszystko w normie. Czasami tak niestety jest ze lubi cos wyskoczyc niespodziewanie :) Do ogarniecia sprawa :)
 
Do góry