reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Mam pytanko, widać wam już brzuchy dziewczyny? Ja jestem pod koniec 14tygodnia i prawie nic :p Porownywalam się z koleżanką z terminem na marzec i nie wierzy, że jesteśmy w tych samych ciążach :D
Tak, widać dość mocno (16+3) ale ja jestem gruba i po wielu ciążach więc może też dlatego 😅 Natomiast byłam dzisiaj u koleżanki, która ma termin na luty i jest szczuplutka, ale byłam w szoku bo wygląda jak w 8 msc (nie wiedziałam że jest w ciąży, a ona nie wiedziała o mojej więc było śmiechowo) 😜😜
 
Mam pytanko, widać wam już brzuchy dziewczyny? Ja jestem pod koniec 14tygodnia i prawie nic :p Porownywalam się z koleżanką z terminem na marzec i nie wierzy, że jesteśmy w tych samych ciążach :D
W 16+1 rano nie widać w zasadzie, jedynie nago jest jakaś wypukłość nad spojeniem łonowym, ale moja ciąża upływa pod znakiem wzdęć, więc po dniu jedzenia jest już efekt :p
 
Mam pytanko, widać wam już brzuchy dziewczyny? Ja jestem pod koniec 14tygodnia i prawie nic :p Porownywalam się z koleżanką z terminem na marzec i nie wierzy, że jesteśmy w tych samych ciążach :D
Bo nie jestescie w tych samych ciazach 🤭 kazda ciaza i kazde cialo sa inne. U mnie bylo widac brzuch juz w okolicy 12tc, moze dlatego, ze na co dzien jest plaski, a moze dlatego, ze kiedy zaszlam zaczelam jesc jak szalona 😅. Ale pewnie wiele roznych czynnikow takich jak budowa ciala, rozklad miesni czy tez ktora jest to ciaza, beda wplywaly na to kiedy i jak on sie uwidoczni. Poki co ciesz sie, jesli niewiele zmian dostrzegasz, mozesz nosic dluzej ulubione jeansy ;)
 
Do góry