reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
@martoosia04 Ty siedź w domu i się kuruj żeby coś gorszego się nie przyczepiło. Wiesz że maleńtas najwarzniejszy a i mamie należy się odpoczynek. Zresztą w gastronomii nie można pracować z grypą;) (wiem bo to moja branża)
Zdrówka życzę.
Ja już mogę nosić te ciążę tak jak jest. Mdłości minęły. Czasem tylko zakreci się w głowie i czasem mam takie migrenowe bóle głowy ale to przy złej pogodzie bo ja straszliwa meteopatka.
Po wczorajszych badaniach wszystko ok. I nie mam cukrzycy jak mi rokowala moja doktorka. Wyniki to : 86,98 i 41.
W sobotę skonsultuje wyniki.
U mnie brzuszek też zaczyna odstawać ale to super:)
 
A u mnie na wadze -2kg już [emoji33] przeziębienie daje się we znaki. Brak chęci do jedzenia :/ jak zjem jedna kanapkę to zaś mam dość i czuje że stoi mi wszystko pod gardłem.
 
Ja zamówilam segregator mamyginekolog w piątek,a przyszedł w poniedziałek;) kupilam blondynke, osobiscie fajna rzecz, mam porządek, fajnie się na to patrzy, ale teraz żałuję że nie zamowilam tej tanszej wersji, bo trochę drogi, a szalu też nie ma.. we wtorek mialam drugą wizytę z usg akurat weszlam w 10 tydzień i aż się wzruszylam! Taki dzidziuś już! Slyszalam serduszko i już prawie 2,5 cm! Piękne przezycia;) zapisałam się na 5 lutego na prenatalne z testem pappa... ale mam mieszane uczucia... ginka mnie namówiła,a ja chyba nie jestem do konca przekonana:(
 
Ja też mam segregator od MG. Też blondynkę. Zawsze miałam taka zwykła teczkę, ale potem w niej bałagan. A teraz fajne są te przegródki. Mi się podoba.
 
Mi wczoraj doszła ta tańsza wersja segregatora za 49 zł + 10 za Pocztex. Fajny, dobrze zrobiony, świetne przegródki. Może będzie porządek przez te pozostałe 7 miesięcy ciąży [emoji12]
Nie żałuję że kupiłam [emoji6]
 
A u mnie na wadze -2kg już [emoji33] przeziębienie daje się we znaki. Brak chęci do jedzenia :/ jak zjem jedna kanapkę to zaś mam dość i czuje że stoi mi wszystko pod gardłem.

Mamuśka bierz się za tycie, a nie dietę w ciąży :) Ja tez z jedzeniem mam wstret, ale ogólnie sięnie waże, tylko u lekarza. Zobacze 15, co się podziało z moją wagą przy wymiotach całodobowych :)
 
Ostatnia edycja:
Ja zamówilam segregator mamyginekolog w piątek,a przyszedł w poniedziałek;) kupilam blondynke, osobiscie fajna rzecz, mam porządek, fajnie się na to patrzy, ale teraz żałuję że nie zamowilam tej tanszej wersji, bo trochę drogi, a szalu też nie ma.. we wtorek mialam drugą wizytę z usg akurat weszlam w 10 tydzień i aż się wzruszylam! Taki dzidziuś już! Slyszalam serduszko i już prawie 2,5 cm! Piękne przezycia;) zapisałam się na 5 lutego na prenatalne z testem pappa... ale mam mieszane uczucia... ginka mnie namówiła,a ja chyba nie jestem do konca przekonana:(
Ja wczoraj zamówiłam ta tańsza wersja bo ta droższa dla mnie się wydawała bez sensu ani nie chodziła bym z taką torba ani nie przyklejalam magnesu i tej przypinki i myślę tylko rzuciłabym w kat i by leżało heheh także zobaczymy czy mi się spodoba jak przyjdzie :) gratulacje po wizycie, super przeżycie! :)
 
Ja dopiero wstałam, strasznie długo śpię a zazwyczaj już o 7 byłam na nogach. :p Namówiłyście mnie na ten segregator ale zamówiłam zwykły bo i tak bym nie używała tej plakietki i torby.
Zostałam dziś w domu. Czas na atak herbaty i kołdry.
Dobra decyzja ;) Ja zawsze jak byłam chora to chodziłam do pracy bo... tak. Przecież ktoś będzie musiał za mnie pracować i przejąć moje obowiązki. Ale w tym momencie już staram się na to nie patrzeć. Przecież to już nie chodzi tylko o mnie. :)
Co do wagi to u mnie +1,5kg... Wmawiam sobie, że to piersi ważą bo przecież już większe o rozmiar. :D Ja też ważę się tylko u lekarza i najpierw kazała mi się zważyć a później dopiero zmierzyła ciśnienie. Nie muszę chyba mówić, że miałam strasznie wysokie. Byłam w szoku, że już przytyłam. :( Mam nadzieje, że to się jakoś zatrzyma.
 
reklama
Ja jednego dnia mialam 2 kg mniej a juz za 2 dni nie. Wiec pewnie woda zatrzymana. Bo tez wymiotuje po kilka razy dziennie. Brzuch hmmmm. Ciazowy to na pewno on nie jest jeszcze. Ale guzika od spodni nie dopinam. W sensie moglabym dopiac i jak to robie to sie strasznie mecze. Wiec nie dopinam. Jutro mam wizyte. Jak bedzie ok to znalazlam cwiczenia dla kobiet w ciazy i bede codziennie cwiczyc. Zwlaszcza ręce i nogi.
 
Do góry