reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
A po co ten drugi wątku? Mi się nie będzie chcialo skakać po dwoch watkach wydaje mi się to bez sensu. Tu możemy pisać o wszystkim i o wszystkich spacerach przecież to nie ma różnicy gdzie moim zdaniem. A potem będzie tak że się podzielimy bo cześć tu będzie pisać o wszystkim a część tam. Wydaje mi się że bez sensu. A za jakiś czas przejść na jakieś bardziej ukryte żebyśmy się mogły lepiej poznać takie mam zdanie ;)
To jest główny wątek, a tamte pozostałe dodatkowe mi również nie jest jakoś super bardzo potrzebny, ale też mi nie przeszkadza jak nie chcesz skakać po wątkach to żaden problem napiszesz tutaj :)
 
A tak z czystej ciekawości prowadzi któraś z Was ciążę na NFZ ? Ja mam jakieś dziwne przekonanie, że wizyty, USG były by takie na "odwal się", a na pomoc lekarza w szpitalu nie miałabym co liczyć, ale może jestem w błędzie może jeszcze są lekarze z prawdziwego zdarzenia :) mój gin teoretycznie przyjmuje na NFZ, ale dostać się do niego graniczy z cudem, a nawet tak zastanawiałam się jakby go wprost zapytać czy mogłabym się zapisać na NFZ z myślą o badaniach za darmo, ale nie wiem jak by zareagował ;)

Ja prowadziłam każdą ciąże na NFZ i teraz też nie zmienię tego. Mam świetną ginkę. Owszem, chciałabym by USG było na każdej wizycie, ale wiem, że skoro ona nie widzi takiej potrzeby i wszystko było i jest ok, to to ograniczamy.
 
Ja prowadziłam każdą ciąże na NFZ i teraz też nie zmienię tego. Mam świetną ginkę. Owszem, chciałabym by USG było na każdej wizycie, ale wiem, że skoro ona nie widzi takiej potrzeby i wszystko było i jest ok, to to ograniczamy.
Jasne :) jeśli jest w porządku też bym się nie zastanawiała w końcu to naprawdę duża oszczędność i drugi fakt, że miałaś raczej ciążę bezproblemowe :)
 
Ja tez na NFZ. Pierwszą ciążę prowadzilam u niej i faktycznie teraz z checia wrócę, bo kobieta ma wlasny gabinet, jest wlascicielka całej kliniki i przyjmuje tylko na NFZ. na każdej wizycie usg, doswiadczenie dosc duze. Mam.nadzieje, ze nadal bede tak zadowolona.
 
Hej dziewczyny ja też idę w czwartek do lekarza nam nadzieję że po dobre wieści według OM 8 TC jak byłam 6 grudnia to był maleńki pęcherzyk . Mam nadzieję że teraz już będzie piękna dzidzia. Boję się jak diabli. Ostatnia ciążę straciłam w 11 tygodniu .
 
reklama
Hej dziewczyny ja też idę w czwartek do lekarza nam nadzieję że po dobre wieści według OM 8 TC jak byłam 6 grudnia to był maleńki pęcherzyk . Mam nadzieję że teraz już będzie piękna dzidzia. Boję się jak diabli. Ostatnia ciążę straciłam w 11 tygodniu .
Ja wizytę mam 3, ostatnio 21.12 bylo widac serduszko, ale dzidzius byl bardzo malenki. Mam nadzieje, ze w czwartek wszystko bedzie super :)
 
Do góry