reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Wizytę w czwartek będę miała raczej wieczorem bo koleżanka mówi, że w czwartki mój Dr przyjmuje po południu i cały dzień stres :(
 
Ja chętnie, tym bardziej, że dziś już 10k kroków za mną. Spaceruje codziennie i to jest niestety jedyny rodzaj sportu, który uprawiam. Czasem jak aura dopisywała (no i przed ciąża) robiłam z mężem nawet do 25km marszu. Uwielbiamy łazic, szczególnie piza miastem
Wow 25km robi wrazenie. Ile czasu zajmuje Wam pokonanie 10km dystansu?
 
Dziękuje bo teraz mi przyszło na myśl, że umowa kończyłaby się krótko po porodzie ;)
Jest taki zapis mowiacy o tym, ze jesli zarudniona kobieta jest w trakcie urlopu macierzynskiego (niezaleznie ile juz wykorzystala) to nawet po ustaniu umowy nadal pobiera z Zusu pieniadze do czasu jak ma trwac sam urlop i ani dnia dluzej no i automatycznie nie masz juz prawa do wychowawczego platnego.
 
Czesc kochane :)
dołączamy termin jeszcze niepotwierdzony na 04.08. Bedziemy mierzyc wiek na USG - miałam 40 dniowe cykle. Narazie wszystko jest ok, a przed swietami widziałam na USG bijace serduszko. To moja pierwsza ciaza, zlapalam dwa dni temu przeziebienie narazie tylko lekko fixuje, kolejna wizyta dopiero w piatek.
Pozdrawiam Was ciepło
 
reklama
Czesc kochane :)
dołączamy termin jeszcze niepotwierdzony na 04.08. Bedziemy mierzyc wiek na USG - miałam 40 dniowe cykle. Narazie wszystko jest ok, a przed swietami widziałam na USG bijace serduszko. To moja pierwsza ciaza, zlapalam dwa dni temu przeziebienie narazie tylko lekko fixuje, kolejna wizyta dopiero w piatek.
Pozdrawiam Was ciepło
Super gratulacje :) mnie w piątek dorwała jelitowka myślałam, że umrę [emoji14]
Ja wizytuje w czwartek, ale serca jeszcze nie wiedziałam ;) trzymam w takim razie kciuki za kolejna już wizytę :)
 
Do góry