reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Zas nie poradzę śniadania zjeść. Stawia mi się wszystko. Od 4 nie śpię bo mnie mdłości męczą. Może w pracy przy robocie zapomne o mdlosciach i wymiotach. Miłego dnia wszystkim!!!! [emoji16]
No wlasnie ja dzis o dziwo czuje sie dobrze, rano lekko mnie zemdlilo, brzuch zaklul, piersi sie odezwaly, ta ciaza jest chyba najlaskawsza z moich wszystkich ciaz
 
Dziewczyny, pomocy :( dziś lub jutro powinnam dostać okres, testy wczoraj pozytywne, no ale zaczęłam plamic na brązowo... Chciałam iść na betę, nieczynne do 24 grudnia.... Do lekarza też nie ma szans w najbliższych dniach. Co robić? Dodam, że nic mnie szczególnie nie boli. To 28 dc, testy pozytywne od 26dc.
 
Dziewczyny, pomocy :( dziś lub jutro powinnam dostać okres, testy wczoraj pozytywne, no ale zaczęłam plamic na brązowo... Chciałam iść na betę, nieczynne do 24 grudnia.... Do lekarza też nie ma szans w najbliższych dniach. Co robić? Dodam, że nic mnie szczególnie nie boli. To 28 dc, testy pozytywne od 26dc.

proponuję wizytę na pogotowiu. Zawsze musi przyjmować jakiś ginekolog, testy pozytywne więc coś się dzieje. Ja z tych co wolą dmuchać na zimne.
 
Dziewczyny, pomocy :( dziś lub jutro powinnam dostać okres, testy wczoraj pozytywne, no ale zaczęłam plamic na brązowo... Chciałam iść na betę, nieczynne do 24 grudnia.... Do lekarza też nie ma szans w najbliższych dniach. Co robić? Dodam, że nic mnie szczególnie nie boli. To 28 dc, testy pozytywne od 26dc.
Uciekaj na IP, szybko! Niech zobacza co sie dzieje. Mozliwe, ze masz ciaze biochemiczna, mozliwe tez, ze lekkie plamienie, ktore niczym nie grozi, nie ma co spekulowac.
 
reklama
Super;) oby same dobre wieści przynosić z tych wizyt ;) ja się swojej mega boje bo to tak naprawdę chwila prawdy czy będzie ok czy zostanę tu z Wami i w sierpniu przywitam brzdąca :) tego sobie i Wam wszystkim życzę pod te święta :)
Musi być dobrze! wszystkie się boimy, chyba taka nasza natrura, ale musi byc dobrze! :)
 
Do góry