reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
...a co ma być źle jak wiadomo, że będzie dobrze. Super[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
Rodzeństwo ważna sprawa[emoji4]
Widziałam ostatnio takie fajne kartki niby z życzeniami świątecznymi, a w środku był taki fajny, rymowany tekst informujący dziadków, że będą mieli wnuka. Jak znajdę to Ci podeślę może jak będziesz chciała to zaskoczysz dziakow na Mikołaja.
Znalazłam taki wierszyk[emoji4]oczywiście do zamian ten lipiec na sierpień...zresztą kto wie może i dziecie nie będzie czekać na końcówkę lata[emoji4]
2018-12-14%2015.37.46.jpg
 

Załączniki

  • 2018-12-14%2015.37.46.jpg
    2018-12-14%2015.37.46.jpg
    72,8 KB · Wyświetleń: 518
...a co ma być źle jak wiadomo, że będzie dobrze. Super[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
Rodzeństwo ważna sprawa[emoji4]
Widziałam ostatnio takie fajne kartki niby z życzeniami świątecznymi, a w środku był taki fajny, rymowany tekst informujący dziadków, że będą mieli wnuka. Jak znajdę to Ci podeślę może jak będziesz chciała to zaskoczysz dziakow na Mikołaja.
To ja też poproszę o linka do tych karteczek :)
 
Hej Dziewczyny...
Dołączę się do tematu choć jeszcze pewnośći nie mam
Liczyłam termin gdyby się udało zalapalabym się na ostatniego sierpnia.
Powiem wam że odstawiłam tabletki, pierwszy miesiąc starań. I czuje że coś się dzieje... piersi mnie tak bolą, głowa często boli. W żołądku się przewraca. Jutro zrobię test bo nie wytrzymam choć spodziewana miesiączka za 6 dni ma być. Trzymajcie kciuki
Gratuluje wszystkim mamusia mam nadzieję że wkrótce dołączę do waszego grona
 
Hej Dziewczyny...
Dołączę się do tematu choć jeszcze pewnośći nie mam
Liczyłam termin gdyby się udało zalapalabym się na ostatniego sierpnia.
Powiem wam że odstawiłam tabletki, pierwszy miesiąc starań. I czuje że coś się dzieje... piersi mnie tak bolą, głowa często boli. W żołądku się przewraca. Jutro zrobię test bo nie wytrzymam choć spodziewana miesiączka za 6 dni ma być. Trzymajcie kciuki
Gratuluje wszystkim mamusia mam nadzieję że wkrótce dołączę do waszego grona
To trzymam kciuki za pozytywny test. Choć jeszcze długo do terminu @ i może test nie wyjść. To twoje pierwsze dziecko?
 
To trzymam kciuki za pozytywny test. Choć jeszcze długo do terminu @ i może test nie wyjść. To twoje pierwsze dziecko?

Nie to by była moja trzecia ciąża. Mam dwie córeczki 7 i 5 lat. Obie urodzone cesarskim cięciem. Wiem że może nie wyjść ale muszę zrobić hehe mam już kupiony drugi na dzień miesiączki. Czekam z niecierpliwością. Chociaż powiem Ci że czuje że coś jest....zobaczymy, ciężko się nie nastawiac...
 
reklama
Witajcie! Chyba i ja do was dołącze. Dziś cień drugiej kreski. Jutro powtórzę test. Jeśli się potwierdzi to będzie nasze trzecie dziecko. Mamy dwie córeczki 3 latka i 8 lat [emoji3]
A powiedz mi w jakim terminie robilas test w stosunku do spodziewane miesiączki?
 
Do góry