reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dziewcyzny beta 3886.87 a na USG nie widać nic. Druga bete dopiero w poniedziałek. Co myślicie? Lekarz zmartwił że pozamaciczna skoro jej nie widac
 
reklama
@Carenik mam nadzieję, że jest ok :(
@Eveline1796 nie mam pojęcia, ale poszłabym do innego ginekologa dla pewności.

Mnie strasznie boli brzuch. Pojutrze wyjeżdżam na tygodniowe szkolenie i najchetniej poszlabym na usg dziś :( ale bez sensu, za wcześnie... 5t+2 edit 5t+3 :p
 
Tak karmię chociaż coraz ciężej wstaje mi się w nocy. Ogólnie to przy tej ciąży jestem bardziej ospala i cały czas mnie mdli ...
 
Tak, wszystko w normie, 293 jest, tyle że pewnie niewiele jeszcze będzie widać, ale chciałam przed okresem świateczno-noworocznym coś już wiedzieć :)
Jakoś w pierwszej ciąży się człowiek mniej stresował, bo o wielu rzeczach nie miał pojęcia.
Przypadkiem zauwazylam Twój wpis i weszłam zainteresowana żeby Ci pogratulować @Zuz.a ściskam Cię babo i życzę silnej, zdrowej fasolki.[emoji847][emoji123]trzymaj się cieplutko ze swoimi malątkami, jednym juz przy Tobie,a drugim tuż pod serduszkiem[emoji7]
 
Przypadkiem zauwazylam Twój wpis i weszłam zainteresowana żeby Ci pogratulować @Zuz.a ściskam Cię babo i życzę silnej, zdrowej fasolki.[emoji847][emoji123]trzymaj się cieplutko ze swoimi malątkami, jednym juz przy Tobie,a drugim tuż pod serduszkiem[emoji7]
Dziękuję bardzo [emoji8] [emoji8] tak myślałam że zauważysz, jeszcze się nie ujawnia bardzo bo to sam początek. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
 
Dziękuję bardzo [emoji8] [emoji8] tak myślałam że zauważysz, jeszcze się nie ujawnia bardzo bo to sam początek. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
...a co ma być źle jak wiadomo, że będzie dobrze. Super[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
Rodzeństwo ważna sprawa[emoji4]
Widziałam ostatnio takie fajne kartki niby z życzeniami świątecznymi, a w środku był taki fajny, rymowany tekst informujący dziadków, że będą mieli wnuka. Jak znajdę to Ci podeślę może jak będziesz chciała to zaskoczysz dziakow na Mikołaja.
 
reklama
...a co ma być źle jak wiadomo, że będzie dobrze. Super[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
Rodzeństwo ważna sprawa[emoji4]
Widziałam ostatnio takie fajne kartki niby z życzeniami świątecznymi, a w środku był taki fajny, rymowany tekst informujący dziadków, że będą mieli wnuka. Jak znajdę to Ci podeślę może jak będziesz chciała to zaskoczysz dziakow na Mikołaja.
Super! Bardzo chętnie, mój mąż o czyms takim właśnie myślał :)
Jasne że ważna sprawa, marzy mi się żeby była ich trójka, zobaczymy co z tego wyjdzie [emoji16]
 
Do góry