reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Carenilk - ja w pierwszej ciąży koło 35 -40 dnia miałam plamienie, ale to tylko zagnieżdżenie zarodka z tego co mi się kojarzy. Spanikowałam i na drugi dzień byłam już w gabinecie
 
Dziewczyny a moze by tak zrobic posta z listą sierpniówek wraz z terminami?;)
jestem za :) ja wg. miesiączki mam na 2 sierpnia, a wg wielkości zarodka na 4 sierpnia, więc myślę że wpisz ten 4 sierpień a jak coś się zmieni w styczniu to się zmieni tutaj :)
Krwawie. Czekam na lekarza... Chyba jestem tym 20% ktory ciazy nie utrzyma ;(((
Błagam o kciuki
czekam na informację.. wiadomo już ??
 
Tak, wszystko w normie, 293 jest, tyle że pewnie niewiele jeszcze będzie widać, ale chciałam przed okresem świateczno-noworocznym coś już wiedzieć :)
Jakoś w pierwszej ciąży się człowiek mniej stresował, bo o wielu rzeczach nie miał pojęcia.

Dokładnie. Ja też w pierwszej ciąży się tak nie denerwowalam - nie wiedziałam co to beta. A teraz? Masakra...
Trzymam mocno kciuki ✊✊✊
 
reklama
Do góry