reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

Witam Was dziewczyny
Od 3,5 roku staraliśmy się o pierwszą dzidzię. Po setkach badań stwierdzono niepłodność idiopatyczną. Jesteśmy po 3 nieudanych inseminacjach, ja po laparoskopi i histeroskopii, która tylko potwierdziła że wszystko w porządku.
Ostatecznie zdecydowaliśmy się na in vitro. Zrobiliśmy wszystkie zlecone badania i dziś mieliśmy jechać do profesora ustalić leki do stymulacji i termin.
I co? 6.12, w Mikołajki dostaliśmy największy prezent- 2 grube krechy na teście. W tym samym dniu beta 470.
Wg kalendarza dziś rozpoczęłam 6 tydzień i za kilka godzin mam pierwszą wizytę u lekarza.
Tak więc, nasza historia udowadnia że cuda się zdarzają
Życzę Wam wszystkiego co najlepsze, przycupnę tu z Wami

Wow!! Gratulacje!! Ale prezent na Mikołaja!! A jaki prezent dla rodziny na święta na gwiazdkę będzie! ;)
Trzymam kciuki za bezproblemową ciąże!
 
reklama
Witam Was dziewczyny
Od 3,5 roku staraliśmy się o pierwszą dzidzię. Po setkach badań stwierdzono niepłodność idiopatyczną. Jesteśmy po 3 nieudanych inseminacjach, ja po laparoskopi i histeroskopii, która tylko potwierdziła że wszystko w porządku.
Ostatecznie zdecydowaliśmy się na in vitro. Zrobiliśmy wszystkie zlecone badania i dziś mieliśmy jechać do profesora ustalić leki do stymulacji i termin.
I co? 6.12, w Mikołajki dostaliśmy największy prezent- 2 grube krechy na teście. W tym samym dniu beta 470.
Wg kalendarza dziś rozpoczęłam 6 tydzień i za kilka godzin mam pierwszą wizytę u lekarza.
Tak więc, nasza historia udowadnia że cuda się zdarzają
Życzę Wam wszystkiego co najlepsze, przycupnę tu z Wami
Ale super! Gratulacje!
 
Witam Was dziewczyny
Od 3,5 roku staraliśmy się o pierwszą dzidzię. Po setkach badań stwierdzono niepłodność idiopatyczną. Jesteśmy po 3 nieudanych inseminacjach, ja po laparoskopi i histeroskopii, która tylko potwierdziła że wszystko w porządku.
Ostatecznie zdecydowaliśmy się na in vitro. Zrobiliśmy wszystkie zlecone badania i dziś mieliśmy jechać do profesora ustalić leki do stymulacji i termin.
I co? 6.12, w Mikołajki dostaliśmy największy prezent- 2 grube krechy na teście. W tym samym dniu beta 470.
Wg kalendarza dziś rozpoczęłam 6 tydzień i za kilka godzin mam pierwszą wizytę u lekarza.
Tak więc, nasza historia udowadnia że cuda się zdarzają
Życzę Wam wszystkiego co najlepsze, przycupnę tu z Wami
Gratulacje!!! Super ze tak znienacka samo zaskoczyło
 
Hejo jaka mialyscie ostatnio betę i jeszcze pytanko dla tych które robiły progesteron ile macie? Ja jadę na szpital zaraz mam nisko progesteron podtrzymanie będzie
 
Witam :) W sumie to nie wiem czy się witać czy nie bo nie wiem co o tym myśleć....
Czy będę sierpniowa mamusia?
 

Załączniki

  • 20181210_174000.jpg
    20181210_174000.jpg
    1 020 KB · Wyświetleń: 142
Witam :) W sumie to nie wiem czy się witać czy nie bo nie wiem co o tym myśleć....
Czy będę sierpniowa mamusia?
Hejo jaka mialyscie ostatnio betę i jeszcze pytanko dla tych które robiły progesteron ile macie? Ja jadę na szpital zaraz mam nisko progesteron podtrzymanie będzie
Ja mam niski progesteron 7,26, trzy razy dziennie po 2 tabletki luteiny
 
reklama
Do góry