reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Powodzenia tym które mają dziś wizyty!! :)
I witam kolejne nowe mamusie :)

U mnie już pojawiły się wyniki na stronie i wszystko w normie także mega cię cieszę. Glukoza wyszła 83 a norma 99 także też elegancko a martwiłam się czy nie będzie za duża. Na szczęście wszystko dobrze :) teraz tylko czekać do wizyty 9 stycznia a to już za tydzień :)

Dzis jak byłam w laboratorium to przyszła kobietka w ciąży i koleś wygonil ja na koniec kolejki ale potem ktoś inny ja zawołał bo powiedział że panie w ciąży maja bez kolejki. Kurde też chciałabym tak powiedzieć jestem w ciąży to ja też! Ale karty ciąży jeszcze nie mam.. A poza tym przepuszczane są chyba tylko te panie które mają już widoczny brzuszek prawda? :) wypowiedźcie sie dziewczyny te które już przeszły ciąże :) jak to jest :&
 
reklama
Powodzenia tym które mają dziś wizyty!! :)
I witam kolejne nowe mamusie :)

U mnie już pojawiły się wyniki na stronie i wszystko w normie także mega cię cieszę. Glukoza wyszła 83 a norma 99 także też elegancko a martwiłam się czy nie będzie za duża. Na szczęście wszystko dobrze :) teraz tylko czekać do wizyty 9 stycznia a to już za tydzień :)

Dzis jak byłam w laboratorium to przyszła kobietka w ciąży i koleś wygonil ja na koniec kolejki ale potem ktoś inny ja zawołał bo powiedział że panie w ciąży maja bez kolejki. Kurde też chciałabym tak powiedzieć jestem w ciąży to ja też! Ale karty ciąży jeszcze nie mam.. A poza tym przepuszczane są chyba tylko te panie które mają już widoczny brzuszek prawda? :) wypowiedźcie sie dziewczyny te które już przeszły ciąże :) jak to jest :&

Dobrze ze wyniki ok . Ja mam problem różyczka i toxo ale już kolejne zrobiłam tylko długo się czeka
Resztę badań mam u lekarza wiec się dowiem jak wyszły. Ja wolałam stać bo te baby czasem chcą zjeść [emoji23][emoji23] dziś byłam w lab stałam z godzinę tak mi słabo było ..... przyszła dziewczynka z ojcem z onkologii ( widać było po prostu ) i go zje**** ze one starsze itd
akurat była moja kolej wpuściłam bo ja nie umiem patrzeć jak z dzieckiem , brzuchem czy tez ktoś na prawdę starszy stoi w kolejkach
 
Powodzenia tym które mają dziś wizyty!! :)
I witam kolejne nowe mamusie :)

U mnie już pojawiły się wyniki na stronie i wszystko w normie także mega cię cieszę. Glukoza wyszła 83 a norma 99 także też elegancko a martwiłam się czy nie będzie za duża. Na szczęście wszystko dobrze :) teraz tylko czekać do wizyty 9 stycznia a to już za tydzień :)

Dzis jak byłam w laboratorium to przyszła kobietka w ciąży i koleś wygonil ja na koniec kolejki ale potem ktoś inny ja zawołał bo powiedział że panie w ciąży maja bez kolejki. Kurde też chciałabym tak powiedzieć jestem w ciąży to ja też! Ale karty ciąży jeszcze nie mam.. A poza tym przepuszczane są chyba tylko te panie które mają już widoczny brzuszek prawda? :) wypowiedźcie sie dziewczyny te które już przeszły ciąże :) jak to jest :&
Norma w ciąży na czczo to tylko 90, 99 jest dla niecieżarnych. Ale wynik jak najbardziej w normie [emoji4]
 
Ale Wam zazdroszczę tych wizyt. Ja dzisiaj mam fatalny dzień. Brzuch mnie boli strasznie, cały czas mi niedobrze i tylko bym spała. Muszę się teraz zwlec z wyra i jechać z dzieckiem na basen, nie wiem jak to przetrwam [emoji52] mam tylko nadzieję, że z dzidziutkiem wszystko ok. Czekam na wieści od Was [emoji110][emoji110]
 
Cześć Wszystkim :) ja po pracy mogę do Was zajrzeć w końcu, dzisiaj zostałam wyprowadzona z równowagi, tak jak Wam kiedyś już pisałam do mojego lekarza są kolejki na 2-3 msc do przodu prywatnie wyjątek stanowi ciąża wtedy jesteś przyjmowana w ciągu tygodnia, no i wiadomo kolejna wizyta to znowu lista rezerwowych i która godzina się zwolni to ty jesteś nie ma wyboru, ale dziś Pani dzwoni ja już z uśmiechem na ustach wychodzę z biura, a ona, że niestety Pan Dr mnie jutro nie przyjmie i że wyjątkowo w niedzielę będzie przyjmował ja tak słucham i mówię że nie mogę w niedzielę (***** prawda, ale na zawał bym zeszła) ale ona twardo, że nie ma opcji więc w ostatniej chwili już mówię dobra niech będzie niedziela, ale przed końcem rozmowy przypomniało mi się, że ja nie mam leków bo mam tylko do jutra więc nie ma opcji i mówi, że receptę mi lekarz wypisze, ale ja mam do niego w jedną stronę 40 km więc sorry, ale nie i w końcu po wielkich przebojach idę jutro, ale nie zgadnięcie na którą 22:15 :/ cały dzień czekania
 
Hej Dziewczyny!
Witam nowe mamusie :) gratulacje!
Czekam na wieści z wizyt. @paulina1994 dobrze, ze w końcu udało się jakoś dogadać. Lepsza jutrzejsza późną godzina niż niedziela ;)

Wpadłam w sumie powiedzieć, że spacerek zaliczony! :tak::) padał śnieg i zrobiło się biało. Było bardzo miło:)
 
Ja w końcu po ....
Dzieciątko me z pięknym serduchem ma 1,27 cm, jest starsze o jeden dzień niż OM . Czekamy na wyniki awidnosci toxo i różyczki . No i cukier powtórka bo wynik 90 :( kolejna wizyta dopiero 1.02 bo po 20 dniach będą wyniki różyczki .
 
Cześć Wszystkim :) ja po pracy mogę do Was zajrzeć w końcu, dzisiaj zostałam wyprowadzona z równowagi, tak jak Wam kiedyś już pisałam do mojego lekarza są kolejki na 2-3 msc do przodu prywatnie wyjątek stanowi ciąża wtedy jesteś przyjmowana w ciągu tygodnia, no i wiadomo kolejna wizyta to znowu lista rezerwowych i która godzina się zwolni to ty jesteś nie ma wyboru, ale dziś Pani dzwoni ja już z uśmiechem na ustach wychodzę z biura, a ona, że niestety Pan Dr mnie jutro nie przyjmie i że wyjątkowo w niedzielę będzie przyjmował ja tak słucham i mówię że nie mogę w niedzielę (***** prawda, ale na zawał bym zeszła) ale ona twardo, że nie ma opcji więc w ostatniej chwili już mówię dobra niech będzie niedziela, ale przed końcem rozmowy przypomniało mi się, że ja nie mam leków bo mam tylko do jutra więc nie ma opcji i mówi, że receptę mi lekarz wypisze, ale ja mam do niego w jedną stronę 40 km więc sorry, ale nie i w końcu po wielkich przebojach idę jutro, ale nie zgadnięcie na którą 22:15 :/ cały dzień czekania

Oj późna pora, ale przymanije jutro a nie w niedzielę.

Ja w końcu po ....
Dzieciątko me z pięknym serduchem ma 1,27 cm, jest starsze o jeden dzień niż OM . Czekamy na wyniki awidnosci toxo i różyczki . No i cukier powtórka bo wynik 90 :( kolejna wizyta dopiero 1.02 bo po 20 dniach będą wyniki różyczki .

Super gratuluję!
 
reklama
Do góry