reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Witam się z rana. Ja niestety ze względu na swoje samopoczucie musiałam zostać w domu. Nie poszłam do pracy. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Mąż mi nagadal, żebym się zastanowiła jak mam zamiar jeszcze miesiąc pracować. A ja liczę, że te cholerne mdłości kiedyś miną.
Dzisiaj mam wizytę, może mi ginekolog coś poradzi.
Mój cukier na czczo 89. Już pewnie tak będzie raz wyższy, raz niższy. Zobaczymy co lekarz powie.
 
reklama
Witajcie Kochane, udzieliły mi się Wasze lęki chyba... dzisiaj i ja się zaczęłam bać, że coś jest nie tak. U mnie to jeszcze nie było serduszka na usg więc boję się jak nie wiem. Jutro idę na badania(udalo mi sie czesc na NFZ załatwić) od rana dzwonie do tego nowego ginekologa, ale nikt nie odbiera [emoji58] to przez to siedzenie w domu, bo jak jestem w pracy to nie mam czasu na rozmyślanie...
 
Ja biorę femibion i moja gin nie miala przeciwwskazań. Powiem Wam że miałam okropna noc! Obudził mnie ból brzucha taki jak na okres!!! Od początku ciąży nie miałam ani razu takiego bólu! Na szczęście do teraz nic... ale już jestem spanikowana. A do lekarza dopiero 18stycznia:(
Taki bol jest normalny, mnie w ciazy z synkiem tez tak bolal, ale jesli boli Cie naprawde mocno, czujesz jakies skurcze to jedz na ip, uspokoisz sie
 
Ale mam dzisiaj pecha w pracy.. trafiają mi sie sami pacjenci „zapachowi”. Albo swieżo po wypalonym papierosie, bez umytych zębów (hit, serio! Czemu starsi ludzie jak ida na pobranie krwi to nie myja zębów?! Nigdy tego nie pojmę..), z nietrzymaniem moczu, spoceni, nieumyci. Ale gwoździem do trumny dla mnie to byl starszy pacjent śmierdzacy własnymi odchodami.. pewnie z demencją, wiec rozumiem ciężki stan. Ale i bez własnej ciąży mialabym problem a dzis to musialam dwa razy wyjsc z gabinetu zanim mu zrobiłam zlecone badania. Na bezdechu, co bym śniadania nie zwrócila..
 
Jakbyście się gorzej czuły to pewnie przez zmianę pogody/ciśnienia. Polowa tych moich pacjentow dzis ma bóle wieńcowe albo silne bóle głowy. Albo cisnienie powyzej 200. Uwielbiam takie dni :D
 
reklama
Do góry