reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ja już po pierwszych badaniach krwi i moczu zobaczymy jakie będą wyniki.. Nie dopytalam w sumie powiedziała babka tylko że na HIV to za piec dni i do odbioru osobiście w okienku ;) a reszta myślę że pojawi się już na necie ale mam nadzieję że jak pójdę po HIV to mi potem wszystko wydrukuj do lekarza żebym mogła zabrać i mu pokazać :) zapłaciłam 308.75zl za badania prócz gupy krwi bo to mam ;)
 
reklama
Hej dziewczyny, gratuluje udanych wizyt i trzymam kciuki za nadchodzace wizyty.
Troche nie nadążam za wami[emoji6] przez te święta i sylwestry[emoji14]
I jeszcze mam trochę roboty, chociaż siedzę w domu, niestety muszę popracować.
Trochę mnie mdłości meczą, ale bez wymiotów.
Wydaje mi się, że do piątku cała wieczność. Moze już będzie widać serduszko [emoji3]
Współczuje wam tego złego samopoczucia [emoji17] u mnie do wytrzymania. A plamiania sporadycznie.
 
A jakbyście mialy wyrzuty ze macie cukier powyżej normy, ro wrzućcie na luz! Dzis pacjenci zaskoczeni ze maja cukry powyzej 200. Hitem pacjentka z cukrem 360 po 3h! Zdziwiona bo „tylko 3 kromeczki z boczusiem na śniadanie zjadła. Ale takim cieniutkim, chudziutkim!!” Padne dzis tutaj [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ale mam dzisiaj pecha w pracy.. trafiają mi sie sami pacjenci „zapachowi”. Albo swieżo po wypalonym papierosie, bez umytych zębów (hit, serio! Czemu starsi ludzie jak ida na pobranie krwi to nie myja zębów?! Nigdy tego nie pojmę..), z nietrzymaniem moczu, spoceni, nieumyci. Ale gwoździem do trumny dla mnie to byl starszy pacjent śmierdzacy własnymi odchodami.. pewnie z demencją, wiec rozumiem ciężki stan. Ale i bez własnej ciąży mialabym problem a dzis to musialam dwa razy wyjsc z gabinetu zanim mu zrobiłam zlecone badania. Na bezdechu, co bym śniadania nie zwrócila..
O matko, współczuję.
 
Ja witaminy brałam, córka 3450:) teraz biorę prgne plus +dha, ale codziennie wymiotuję, więć wolę bąbelka ubezpieczyć w witaminy.
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa z Krakowa. Musze wybrać lekarza prowadzącego i dlatego prosze was o porade dziewczyn z Krakowa :)

Z polecenia wybrałabym dr. Sylwie Koryge- Wszolek , która jest teraz w Siemiradzkim i Żeromskim. Ja chciałbym rodzic w Ujastku. Pani Dr byla tam zastepca ordynatora jednak rozstała sie z tym szpitalem. I teraz nie wiem czy mam isc do niej czy szukac lekarza z Ujastku? moze ktoregos polecacie?

Pozdrawiam
Kaśka
 
Ale mam dzisiaj pecha w pracy.. trafiają mi sie sami pacjenci „zapachowi”. Albo swieżo po wypalonym papierosie, bez umytych zębów (hit, serio! Czemu starsi ludzie jak ida na pobranie krwi to nie myja zębów?! Nigdy tego nie pojmę..), z nietrzymaniem moczu, spoceni, nieumyci. Ale gwoździem do trumny dla mnie to byl starszy pacjent śmierdzacy własnymi odchodami.. pewnie z demencją, wiec rozumiem ciężki stan. Ale i bez własnej ciąży mialabym problem a dzis to musialam dwa razy wyjsc z gabinetu zanim mu zrobiłam zlecone badania. Na bezdechu, co bym śniadania nie zwrócila..

Boże ..... chyba to „poczułam” . :(

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa z Krakowa. Musze wybrać lekarza prowadzącego i dlatego prosze was o porade dziewczyn z Krakowa :)

Z polecenia wybrałabym dr. Sylwie Koryge- Wszolek , która jest teraz w Siemiradzkim i Żeromskim. Ja chciałbym rodzic w Ujastku. Pani Dr byla tam zastepca ordynatora jednak rozstała sie z tym szpitalem. I teraz nie wiem czy mam isc do niej czy szukac lekarza z Ujastku? moze ktoregos polecacie?

Pozdrawiam
Kaśka

Nazwiska lekarzy dobrych z Krakowa , Zalewski , Nocun no i wiadomo Wiecheć. innych nie Nam ale tez nie jestem z Krakowa. U nich byłam prowadzić poprzednia ciąże.
 
reklama
Do góry