reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Dzień dobry wszystkim :-D

Kaka i Jagoda ja też rocznik '82 - jak się uda to będę miała urodzinkowy prezent :-)

GoKa jaką Ty już dużą fasolkę masz pod seruchem!!!

Kasikd też mi się wydaje, że jeszcze za wcześnie na serduszko, ale gratuluje kropeczki :tak:

A ja dzisiaj miałam koszmarną noc... Obudziłam się do łazienki koło 4.00 i od tamtej pory przewracałam się z boku na bok. Kręciło mi się w głowie, miałam napady zimna i gorąca. Nie było mi niedobrze o dziwo. Wstałam i dalej mi "coś nie tak". Zmierzyłam ciśnienie 107/70 - z reguły mam niższe. Myślicie, że to może być efekt ciąży? Co z tym fantem zrobić? Czekają mnie ciężkie cztery dni, wyjeżdżamy na targi i muszę być na chodzie :-(
 
reklama
Jutrzenka ja mustelę kupiłam na stronie apteki "kuźnia zdrowia" a odebrałam bezpośrednio w kielcach.Rzeczywiście jest droga ale po 4 m-cu można się przestawić na coś tańszego bo wtedy już wszystkie preparaty można
Ja używam baby care z Rosmanna bo można się nim smarować od 1 miesiąca. Kilka koleżanek poleciło mi te krem więc go kupiłam. Na mustellę mnie nie stać więc odpada
 
Ja używam baby care z Rosmanna bo można się nim smarować od 1 miesiąca. Kilka koleżanek poleciło mi te krem więc go kupiłam. Na mustellę mnie nie stać więc odpada

rozumiem, że mówicie o kremie na brzuszek.
ja nie mam po Alanie ani jednego rozstępu, a wiecie czym go smarowałam? ponoć najtańszy i najlepszy specyfik- parafina ciekła, kupiona w aptece za parę złotych. wiele dziewczyn z forum z poprzedniej ciąży ją stosowało i efekty były bardzo dobre.
 
Hej, w takim razie się nie martwię, zresztą lekarz sam stwierdził że jest bardzo wcześnie i właściwie mówił że w USG możemy jeszcze nawet pęcherzyka nie znaleźć a znalazł od razu i mam zdjęcie!!! Na wizytę idę za tydzień, tak wcześnie bo chcę iść na zwolnienie lekarskie. Pracuję w klinice weterynaryjnej i o dziwo nie mam przeciwciał przeciwko toksoplazmozie( a w domu też dwa koty- dowód na to że od kota nie da się tak łatwo zarazić), jest RTG które obsługuję, wziewka na izofluran tak więc warunki nie są sprzyjające:( Dlatego za tydzień zobaczymy czy się rozwija prawidłowo:)
 
Witam porannie:)
Ja już w pracy, dzisiaj do 21..koszmar.

Widzę, że kremy na tapecie. Pierwszą ciążę, używałam tylko oliwki bambino i nie miałam ani jednego rozstępu, teraz pozostanę jej wierna. Zresztą uwielbiam zapach oliwki;-)

Monia.B piszesz, że w 4-tym dniu 6 tyg widziałaś już serduszko. Martwię się trochę, bo ja miałam usg dokładnie w takim samym dniu i nie było nic widać, tylko pęcherzyk. Inna sprawa, ze moja gin ma kiepskie usg, ale i tak uspokoję się dopiero 6-tego marca, przy kolejnym badaniu. Mam nadzieje, ze dzidzia jednak jest....

Miłego dnia Wam życzę:-)
 
Jagódko nie martw się, będzie dobrze :) może zapłodnienie było troszkę później, a z resztą nie ma reguły :) moje kolejne USG 13 marca, wtedy będę miała założoną kartę ciąży
 
mendi a skad jestes? o jakich badaniach usg? ja musialam dluugo czekac zanim przyslali mi list z data usg z tego co pamietam

A ja sie zastanawiam czy nie zaczac brac teraz zelaza na wlasna reke bo w tamtej ciazy jakos pod koniec wykryli u mnie anemie wiec teraz nie wiem a juz dwa razy zrobilo mi sie slabo, samolot w glowie ale szybko przeszlo, sprobuje pomierzyc cisnienie, bo wlasnie ostatnio przy anemii mialam bardzo niskie.

- a możesz zrobic prywatnie badanie krwi w laboratorium? ... jak Ci sie kreci w głowie to mi lekarz poradził napic sie słabej kawy

Witam Was kochane.
Internet wczoraj u mnie nawalił,tak,że piszę dopiero teraz.
Na wizycie wszystko dobrze.Dzidzia ma 2cm,serduszko pika.Jestem szczęśliwa...kamień z serca i krok do przodu.
Jutro Was nadrobię,bo strasznie chce mi się spać.Śpijcie spokojnie,dobranoc.

- ja cie palne za to ze tak późno piszesz...bardzo sie martwilam i juz czarne mysli mialam... ciesze sie ze wszystko dobrze :-):-):-)

Hej, ja też po wizycie:) Jest malutka kropeczka:) Lekarz mówi że jest jeszcze bardzo wcześnie ale według niego wszystko jest ok chociaż serducha nie było jeszcze widać:( Czy któraś z Was miała już na USG serduszko w 5 tyg???

Witam nowe mamusie:)

- nic sie nei martw...na serduszko jeszcze za wczesnie...wszystko w swoim czasie :tak:

hejka janie wyspana moja Wiki mnie wykończy dziś pobudka 6.38 matko kochana czy ona oszalała .... a muszę jeszcze posprzątać dziś bo jutro rano jadę do ikei a po południu ma wpaść koleżanka a ja marzę o spaniu a nie o sprzątaniu
buziakki dziewczyny niestety nawet nie nie mam siły czytać

- pochwal sie co planujesz kupic w Ikei? .... ja uwielbiam do niej jeździć :tak::tak:

Kasik ja byłam w 4 dniu 6 tygodnia więc skończone 5. był maluszek i widziałam bijące serduszko, tylko tętna lekarz nie mógł złapać, bo kropeczka miała 3 mm :) nie martw się. w tym czasie jeszcze może być nie widać serduszka. Kiedy masz teraz USG?
Dziewczyny a co byście chciały? obojętne jaka płeć, czy jakieś preferencje? :)

- pasuje mi każda opcja ... jak bedzie chłopiec to nam zostanie sypialnia wiec super no i wszystkie ubranka i zabawki miał by po starszym bracie , ale gdzies tam głęboko serducho mówi mi że fajnie było by miec córeczke .... marzy mi się mała Lilianka z blond warkoczykami zawiązanymi wstążeczkami :-)



na weekend mam plan zabrac młodego tutaj Dream Park Ochaby - Rozrywka ... jest wielkim fanem dinozaurów to powinien być zachwycony ... oby tylko jakos bardzo nie pizgało i żeby go nie rozłożyło bo cos dzisiaj mi nosem pociągnął :-p
 
No i zmieniam suwaczek bo w tamtym nie udało mi się zmienić tła no i nastrój mam bardziej kolorowy:))):-)

Ja też rocznik 82'
Chyba zegar biologiczny zaczął tykać!!!:-D
 
Ostatnia edycja:
Monia.B witaj..
prawdą jest że w każdej kolejnej ciąży brzuszek pojawia się wcześniej..
to moja 5 ciąża, waga taka sama a brzuchol odstaje
a płeć:ja obstawiam u siebie córeczkę..
o parafinie nie słyszałam.. jakiś nowy patent? hmmm
GoKa nie rób nam tego i nie znikaj na tak długo... super że wszystko Ok...

Kasikd.. również super wieści..a 5 tydzień to zbyt wcześnie na serduszko widoczne na usg..więc spoko.. nie martw się .. ja byłam wczoraj.. 6 tyg 3 dni i pikało pięknie
kotami się nie przejmuj,przy zachowaniu zwykłej higieny trudno się zarazić.. mam 3 futrzaki w domu i jest oK

Paja ty się oszczędzaj... takie uderzenia gorąca mogą być z osłabienia..
 
reklama
Dzień doberek wszystkim mamusiom. Dawno mnie nie było między Wami. Pewnie zapomniałyście już o mnie. Jak samopoczucie? Pozdrawiam:-):-):-)



 
Do góry