reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

hej

Zumba a gdze zamawialas Mustele?? Kurde 100 to kupa kasy, a to pewnie jeden na miesiac to minimum

Kaka a ja mam ochote na piwo :szok:. Raz kupilam bezalkoholowe ale to nie ten smak :no:.
A z tymi pączkami to masz racje, nie bardzo w ciazy zebys tak jezdzila i tachala ze palety.

Nikola z jaka soda???? i igla, nie znam tego

Aguga a ja z kolei mialam ochote na swiezy sok. Zrobilam sobie z pomaranczy i grejfruitow
Mnie tez dzis spodnie cisnely, niby nie jem wiecej niz zwykle wiec nie mam od czego przytyc, dziwne, niedlugo sie nie zapne w tych co mam i nie bede miala co do pracy zakladac.

tez mysle co z farbowaniem wlosow, nie wiem czy mozna, roznie pisza. Ja poprzednio nie robilam bo w domu lezalam a teraz ..

u nas Kuba narazie spi z nami w pokoju, bo swoj ma nie zrobiony jeszcze. Czasem lezy w naszym lozku jak bajke oglada ale potem idzie do swojego. Teraz na wiosne bedziemy mu tobic pokoj to go przeniesiemy, mam nadzieje ze nie bedzie sie bal

ech z tym basenem to tak wlasnie bywa ze mozna grzyba zlapac. Podobono wogole jak jest woda chlorowana to nie dobrze, niektore baseny jakies inne metody zamiast chloru stosuja ale nie pamietam jakie. Ale chetnie bym poplywala, zapytam gina

a ja dzis rybke na obiad smazylam, ale pyszna wyszla, dawno nie jadlam wiec z jeszcze wiekszym smakiem zjadlam
 
reklama
kochane..pracowałam na pływalni przez pół roku.. mój synek "złapał" tam kurzajkę na dużym palcu u nogi,leczenie ponad 3 tyg. Jakie brudasy przychodzą pływać to masakra, a prysznic służy do zmoczenia się a nie umycia przed wejściem do wody i tak siedzą w tej zupie.
Ja korzystałam z pływalni tylko rano zaraz po otwarciu czyli o 6,00 kiedy woda jest czyściutka po nocy. Teraz nie chodzę. Biorę tabletki dopochwowe 2x dziennie nie chcę jeszcze jakiegoś grzyba złapać.
Woda w niektórych basenach jest ozonowana ale i tak chlor tam jest. Chodzi po prostu o proporcje tych gazów.
 
Nikolaa, aguga06 ja dokładnie tak samo pierwszą ciążę przetrwałam bez stresu i swiadomości, że coś moze być nie tak. Mimo, że lezałam w szpitalu ze skurczami już w 5-tym miesiącu, to jakoś nie bałam się tak bardzo. Teraz mam schizę i dopóki nie minie pierwszy trymestr to myslę, że bedzie ciężko sie uspokoić.:-(

Kaka82 i nawet mamy tyle samo lat..hihi (sadząc oczywiście po Twoim nicku):laugh2:

A mi brzuch tak wywaliło, nie mogę w to uwierzyć, wygladam jak w co najmniej 4-tym, 5-tym miesiącu. Przy Balnusi taki właśnie miałam w 5-tym :shocked2: Aż boje sie co bedzie dalej. Niby startuje z taka sama wagą, ale coś czuje że nie skończy sie na +20...


Jutrzenka też chodzi za mna piwo, takie zimne z sokiem..mmm Nie martw sie, jeszcze kilka miesiecy..hihihi
 
Jutrzenka oj napiłabym się takiego świeżo wyciśniętego soczku mlask
Mina ja raczej też bym nie poszła na basen w ciąży po co ryzykować,a później leczenie trwało by trochę. Różni ludzie i różne grzybki można załapać,niektórzy może przychodzą na kąpiel raz w tyg właśnie na basen bleeee
Jagoda ja też czekam aż zakończy się ten I trymestr .Spodnie muszę wygrzebać ze szafy już ciążowe startuje z rozm 38 ,ale mam i 40 i 42,ale myślę ,że i większe się przydadzą heheh
Idę lulu
 
mendi a skad jestes? o jakich badaniach usg? ja musialam dluugo czekac zanim przyslali mi list z data usg z tego co pamietam

A ja sie zastanawiam czy nie zaczac brac teraz zelaza na wlasna reke bo w tamtej ciazy jakos pod koniec wykryli u mnie anemie wiec teraz nie wiem a juz dwa razy zrobilo mi sie slabo, samolot w glowie ale szybko przeszlo, sprobuje pomierzyc cisnienie, bo wlasnie ostatnio przy anemii mialam bardzo niskie.
 
I jak włosy wyszły, nie fioletowe??
hehe nie nie sa fioletowe:-D ale jakos spodziewalam sie jasniejszego troszke odcienia podejzewam ze przez pare dni bedzie sie "spieral" kolor jeszcze :tak:
ja wpadlam po pracy tylko na chwilke czatuje na aukcji na spodnie ciazowe. jutro postaram sie cyknac fotke jak mnie wywalilo i dla porownania wrzuce fotke z ciazy z amelkowna:tak:
 
moze zrobimy nowy temat galeria brzuszkow?:))
a teraz pytanie z innej beczki. Powiedzcie mi czego nie wolno jesc w ciazy pomijajac sery plesniowe i surowe mieso? a jak to jest z grzybami?
 
Jutrzenka ja mustelę kupiłam na stronie apteki "kuźnia zdrowia" a odebrałam bezpośrednio w kielcach.Rzeczywiście jest droga ale po 4 m-cu można się przestawić na coś tańszego bo wtedy już wszystkie preparaty można

Ja dzisiaj miałam wyjątkowo słabe popołudnie w pracy,siły wogóle nie miałam.brzuch też mam wywalony i wkurza mnie to bo myślę że 9-tydzień to chyba jeszcze nie czas na to:no:Oglądamy z mężem w necie wypoczynki do nowego mieszkania.wszystkie ładne są bardzo drogie a poza tym ja i tak muszę zobaczyć na żywo.Ciekawe jak nam pójdzie ta przeprowadzka jak już będę kuleczką:confused2:
Włoski farbuję jak mi się zacznie drugi trymestr czyli za miesiąc.na święta chcę odświeżyć kolorek.szkoda że wśród tych farb bez amoniaku jest tak mało mocniejszych rudości
 
hej kobietki :)
to mój pierwszy post, więc witam się serdecznie :)
Termin mam na 16 października. To będzie moje drugie latorośle :) jak najbardziej planowane-i udało się za pierwszym razem-sama jestem w szoku :)
Mamy już cudownego synusia. Teraz liczę na córcię, no ale oczywiście najważniejsze,żeby dziecko było zdrowe. Mam nadzieję, że wspólnie miło spędzimy te 9 miesięcy, a może i dłużej :)
 
reklama
a w temacie brzuszka, to wiecie, mój też bardzo szybko się pojawił, nie to co w pierwszej ciąży. Mam też nadzieję, że sprawdzi się także to, że w drugiej ciąży szybciej odczuwa się ruchy dziecka, nie mogę się tego doczekać :) to buksowanie to jedne z najpiękniejszych wspomnień :)

Fajnie Zumba, że szykujecie nowe mieszkanko. Ja próbuję sprzedać swoje dwu-pokojowe i wtedy kupić 3, a najlepiej 4-pokojowe, ale na razie ciężko to idzie ;/ teraz trudno sprzedać mieszkanie. no ale mamy jeszcze troszkę czasu, więc póki co jestem dobrej myśli :) Może macie kogoś znajomego, kto poszukuje 2-pokojowego mieszkania do kupienia na warszawskim Tarchominie? :)
 
Do góry