reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Ja tak samo plus Wit D bo starszaki biorą w tabletkach. Krem już też mam chociaż mój syn miał takie odparzenia, że najlepiej działał stary sprawdzimy sposób z mąką ziemniaczaną.
ja to probiotyki na pewno, czopki na goraczke, pedicetamol na goraczke zeby bylo , sol fizjologiczna gaziki medicomp bo to sa te miekkie a nie szorstkie , alantan masc , tormentile baby na pewno cos mi sie przypomni jeszcze
 
reklama
A jak uzywalyscie tantum rosa po porodzie? Widzę że roztwór jest w saszetkach. Rozpuszczalyscie i czym plukalyscie? Warto kupić ten irygator, czy może gazikami przemywalyscie?
 
A jak uzywalyscie tantum rosa po porodzie? Widzę że roztwór jest w saszetkach. Rozpuszczalyscie i czym plukalyscie? Warto kupić ten irygator, czy może gazikami przemywalyscie?
Podpinam sie pod pytanie. Zawsze jak to widzę to się zastanawiam czy kobietki sobie robią tym irygatorem w środku w tych odchodach połogowych? Bo ja to widzę od razu infekcję wstępująca takim działaniem 😅🙈
 
Zapraszam wszytkie mamy z terminem na styczeń 2025
Witam obecnie 25 tv w zeszłym tygodniu byłam na pilnej wizycie u ginekologa ponieważ napinał mi się brzuch i nie puszczało wcale okazało się że szyjka zaczyna się skracać 2;6 mm ma dostałam progesteron jutro będzie tydzień jak biorę leki niestety nadal brzuch przy siadaniu i wstawaniu bardzo mocno się napina . Oczywiście dużo leżę wizyta u gina za tydzień martwię się że już tydzień a nie czuje poprawy czy któraś mamusia też tak miała?
 
Podpinam sie pod pytanie. Zawsze jak to widzę to się zastanawiam czy kobietki sobie robią tym irygatorem w środku w tych odchodach połogowych? Bo ja to widzę od razu infekcję wstępująca takim działaniem 😅🙈
Nie używałam. Fakt, że ja po cc, ale odchody połogowe jakieś były i ja uznałam, że najlepsza będzie po prostu ciepła woda i szare mydło. :)
 
Witam obecnie 25 tv w zeszłym tygodniu byłam na pilnej wizycie u ginekologa ponieważ napinał mi się brzuch i nie puszczało wcale okazało się że szyjka zaczyna się skracać 2;6 mm ma dostałam progesteron jutro będzie tydzień jak biorę leki niestety nadal brzuch przy siadaniu i wstawaniu bardzo mocno się napina . Oczywiście dużo leżę wizyta u gina za tydzień martwię się że już tydzień a nie czuje poprawy czy któraś mamusia też tak miała?
Pojechałabym na IP. Tydzień od wizyty przy skracającej się szyjce to dużo. Może zaproponują założenie szwu (szew lepszy niż pessar). Zwłaszcza, że boli Cię brzuch.
 
A jak uzywalyscie tantum rosa po porodzie? Widzę że roztwór jest w saszetkach. Rozpuszczalyscie i czym plukalyscie? Warto kupić ten irygator, czy może gazikami przemywalyscie?
Używałam po porodzie, ale nic nie wkładasz sobie do środka. Przemywa się tylko z wierzchu. Irygator jest po to, żeby było wygodnie chusnas sobie na krocze tym roztworem, to samo można zrobić butelka z dziurkami, ale mniej wygodnie. Absolutnie nic się do środka nie wkłada.
 
reklama
Do góry