reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Ej laski wy tez jestescie takie wzdęte? Ja mam brzuch jak baniak :o i nie moge wciagnac 😂
Mnie tak załapało jakoś jakoś tydzień po teście, wyglądałam jak w 5 miesiącu ciąży a jeszcze byliśmy na urlopie więc żadne zdjęcie mi się nie podobało 😂 a teraz jest różnie, raz wzdęcia jak cholera a następnego dnia po 3 razy w toalecie 😂 podobnie z mdłościami, trochę mi się nasilają po południu i wieczorem ale na szczęście nie na tyle że jeść nie mogę bo póki co wcinam wszystko. Jedyne co jest stałe to ból piersi i żyłki na nich :D
 
Mnie tak załapało jakoś jakoś tydzień po teście, wyglądałam jak w 5 miesiącu ciąży a jeszcze byliśmy na urlopie więc żadne zdjęcie mi się nie podobało 😂 a teraz jest różnie, raz wzdęcia jak cholera a następnego dnia po 3 razy w toalecie 😂 podobnie z mdłościami, trochę mi się nasilają po południu i wieczorem ale na szczęście nie na tyle że jeść nie mogę bo póki co wcinam wszystko. Jedyne co jest stałe to ból piersi i żyłki na nich :D
Ja miałam też tak w tydzień po teście. Objawy podobne. Jedyne to zaczyna doskwierać mi alergia i nie wiem czy można brać leki 🙈
 
W ogóle nie jestem sobą....co mnie wpienia 😂 patrzeć na siebie nie mogę, włosy tłuste co chwilę 🤦 brzuch wzdęty, podejrzewam, że mięśnie już troszkę puszczają. No i ta labilność emocjonalna 😂😂😂 albo zagłaskać albo zagryźć 🙈 współczuję trochę mojemu mężowi 🙈 ale już mi powiedział "byle do 2026" 😂
no moj tez ma ze mna trzy swiaty a to dopiero poczatek . Sie czuje jakbym miala rozdwojenie jaźni 😂 dobrze, ze nie jestem sama haha
 
reklama
Do góry