reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

A jak u was z odczuwaniem ruchów dzidziusia? Nic a nic ? Podobno w kolejnych ciążach znacznie szybciej czuć te ruchy 😊 nie mówię o kopaniu ale jakieś smyranie od środka 😊 ja czasami odczuwam hmm miejscami takie twardnienie w różnych miejscach wydaje mi się że to jest to 🥰
Ja jak na chwilę obecną nic nie czuję, ale jeszcze jest wcześnie 🙂
 
reklama
A te stawianie macicy nie dotyczy całego podbrzusza? 😊 Z synem nic takiego nie miałam 😊
No właśnie ja nie wiem juz, nie mogłam się wczoraj dogadać z moim ginekologiem.🙈 Ja mu mówię,że gdy leżę na plecach czuje w podbrzuchu twardnienie z różnych stron jakby tam wlasnie przemiescilo sie dziecko i to trwa chwile.. a on mi powiedział,że to stawianie się macicy tak się zaczyna i zalecił brać magnez. Mowil, ze wystepuje po duzym ruchu, dzwiganiu itd.. Jak mnie pamięć niezawodzi to również miałam coś takiego w poprzednich ciążach.. Więc sama zglupialam..
 
Mam pytanie. Czy jest któraś z Poznania lub okolic? Do porodu jeszcze co prawda daleko, ale mam planowany poród na ul.Polnej ze względu na mój stan zdrowia. To 1 ciąża w PL, więc mam trochę pytań i obaw i fajniebyloby gdybym mogła z kimś pogadac😅
 
No właśnie ja nie wiem juz, nie mogłam się wczoraj dogadać z moim ginekologiem.🙈 Ja mu mówię,że gdy leżę na plecach czuje w podbrzuchu twardnienie z różnych stron jakby tam wlasnie przemiescilo sie dziecko i to trwa chwile.. a on mi powiedział,że to stawianie się macicy tak się zaczyna i zalecił brać magnez. Mowil, ze wystepuje po duzym ruchu, dzwiganiu itd.. Jak mnie pamięć niezawodzi to również miałam coś takiego w poprzednich ciążach.. Więc sama zglupialam..
Bo znajoma właśnie miała te stawianie macicy po wysiłku ale to jej całe podbrzusze twardniało. Ja to magnezem obstawiona od początku 3×2 ten forte 🙈
 
Ja dziś po USG wyniki testu pappa za tydzień 😊 tak bardzo się cieszę... Szłam tam ze łzami w oczach pełna strachu jak tylko doktor przyłożyła usg pierwsze co szukałam czy boje serduszko 🙈 maleństwo bardzo ruchliwe badanie przez to długo trwało 🙈 w szoku byłam po prostu to było szaleństwo tak maleństwo się ruszało 🥰❤️ jeżeli na USG było wszystko bardzo dobrze to ten test może wyjść źle? 🙈🙄
 
Ja dziś po USG wyniki testu pappa za tydzień 😊 tak bardzo się cieszę... Szłam tam ze łzami w oczach pełna strachu jak tylko doktor przyłożyła usg pierwsze co szukałam czy boje serduszko 🙈 maleństwo bardzo ruchliwe badanie przez to długo trwało 🙈 w szoku byłam po prostu to było szaleństwo tak maleństwo się ruszało 🥰❤️ jeżeli na USG było wszystko bardzo dobrze to ten test może wyjść źle? 🙈🙄
Test pappa to tylko statystyka, ja go np w ogóle nie robię . Mój ginekolog to mi polecał albo Nifty albo Sanco ale to znowu sporo kosztuje , a tak naprawdę nie mam podstaw żeby go robić więc sobie daruje .
 
Ja dziś po USG wyniki testu pappa za tydzień 😊 tak bardzo się cieszę... Szłam tam ze łzami w oczach pełna strachu jak tylko doktor przyłożyła usg pierwsze co szukałam czy boje serduszko 🙈 maleństwo bardzo ruchliwe badanie przez to długo trwało 🙈 w szoku byłam po prostu to było szaleństwo tak maleństwo się ruszało 🥰❤️ jeżeli na USG było wszystko bardzo dobrze to ten test może wyjść źle? 🙈🙄
Niestety tak 😬 Ale nie ma się co martwić na zapas
 
reklama
Mam jeszcze pytanko dziewczyny nie zapytałam Pani doktor z tego wszystkiego. Wszystkie wyniki na papierku za tydzień razem z wynikami testu pappa czy będą tam te zdjęcia USG skoro robiłam to na NFZ ? Z synem pamiętam dostałam USG.
 
Do góry