reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
U mnie też, czytałam że nie ma na to badań i nikt z oczywistych powodów takich badań nie zrobi ale że nie powinno używać się Dopplera u takich maleństw
też miałam dziś tylko bijące serce widoczne na ekranie, ale bez Dopplera, gin powiedziała, że lepiej poczekać do 12 tygodnia i jest niewskazane na tak wczesnym etapie.
 
Dzień dobry. Ja już po wizycie, dziś 6+5, CRL 0,64cm wiec bardo ładnie. Serduszko widać że bije więc jestem przeszczesliwa 💖

Mam już założoną kartę ciąży, taką ładną teczuszke dostałam od gina :D

Odpowiadając na Wasze pytania :)

- wzdeta się nie czuje, ale brzuch większy, widać, że coś jest na rzeczy. Podejrzewam, że moja waga, słabe mięśnie brzucha i rosnąca macica robią swoje. Już nie mogę położyć się w nocy na brzuchu, bo czuje "kulkę" w brzuszku. Przyjaciółka ma mi oddać poduchę ciążową, to będę spała jak królewna. 🤩

- u nas rodzina już wie, bo stwierdziliśmy, że chcemy by byli z nami na dobre i na złe. Modlą się, płaczą ze szczęścia i są z nami, wspierają. :)
 
też miałam dziś tylko bijące serce widoczne na ekranie, ale bez Dopplera, gin powiedziała, że lepiej poczekać do 12 tygodnia i jest niewskazane na tak wczesnym etapie.
Który tydzień/dzień ? 🙈
Ja już tupie nogami przed czwartkiem 😔 boje się jak cholera ... Bo niby powinno być serce ale może się pojawić dosłownie chwilę później ...a ja zdążę dostać zawału 🙈
 
reklama
Do góry