reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Hej dziewczyny, z sentymentem zawsze zaglądam na nowe marcowe i majowe i zaraz grudniowe mamy :D
Chciałam Wam życzyć wszystkiego dobrego, nudnych ciąż, zdrowych dzieci i szybkich porodów!
Marcowe dzieci są takie super i super porą na rodzenie, nie za ciepło, nie za zimno.
Trzymam za Was wszystkie kciuki, ale najbardziej za @Kitsune (nie wiem czy mnie pamiętasz z kresek, bo uciekłam w marcu i przeżywałam, że nie poszłaś że mną na mamusie ;( ). Gratuluję Ci z całego serca i niech bombelek rośnie i w marcu będzie na świecie z mamusia się tulić 😘 ❤️
Marcowa mama 2020 i 2023 :)
 
Hej dziewczyny, z sentymentem zawsze zaglądam na nowe marcowe i majowe i zaraz grudniowe mamy :D
Chciałam Wam życzyć wszystkiego dobrego, nudnych ciąż, zdrowych dzieci i szybkich porodów!
Marcowe dzieci są takie super i super porą na rodzenie, nie za ciepło, nie za zimno.
Trzymam za Was wszystkie kciuki, ale najbardziej za @Kitsune (nie wiem czy mnie pamiętasz z kresek, bo uciekłam w marcu i przeżywałam, że nie poszłaś że mną na mamusie ;( ). Gratuluję Ci z całego serca i niech bombelek rośnie i w marcu będzie na świecie z mamusia się tulić 😘 ❤️
Marcowa mama 2020 i 2023 :)
Pamiętam, oczywiście że tak. Wszystkie "kreskówki" są w moim sercu 😄 Jeszcze zobaczymy co będzie, ale mam nadzieję że Wasze kciuki i życzenia przyniosą wreszcie dobre zakończenie ❤️
 
Dziewczyny badalyscie może progesteron? Mój w 10 dpt wynosi 12,07. Beta przyrasta dobrze, ale ten progesteron mały jakiś mi się wydaje
 
reklama
Do góry