reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Dobrze ze się umówiłaś do innego. Moim zdaniem bardzo późno ci kazał ponownie przyjść...w 10tc to ja bym nie wyczekała tyle
. Nie lubię takiego podejścia. A co masz na usg? Wielkość pęcherzyk jaka? Który ci tydzień pokazuje? Ja rozumiem że lekarze tak traktują poczatki ciazy że wszystko się może zdarzyć...Ale chyba wolę jak lekarz bardziej zachowuje się optymistycznie a nie pesymistycznie. A skąd w ogóle jesteście kobiety? Z jakich miast?
No właśnie nawet opisu mi nie dał i nic nie powiedział jaka wielkość i wgl.. dal tylko 1 zdjęcie z usg i powiedział że wszystko jest ok.
 
reklama
Dobrze ze się umówiłaś do innego. Moim zdaniem bardzo późno ci kazał ponownie przyjść...w 10tc to ja bym nie wyczekała tyle
. Nie lubię takiego podejścia. A co masz na usg? Wielkość pęcherzyk jaka? Który ci tydzień pokazuje? Ja rozumiem że lekarze tak traktują poczatki ciazy że wszystko się może zdarzyć...Ale chyba wolę jak lekarz bardziej zachowuje się optymistycznie a nie pesymistycznie. A skąd w ogóle jesteście kobiety? Z jakich miast?
Jestem z okolic Otwocka pod Warszawą 🙂
Mi powiedziała że wielkość pęcherzyka jest ok. Jak wrócimy z wakacji będzie koło 8tc...ciekawa tylko jestem gdybym poszła w następnym tygodniu jednak do lekarza czy by już było serduszko? W 6tc...chyba się trochę pospieszyłam.
Ja staram się pojawiać w tygodniu 7+coś tam, wtedy jest serduszko, lekarz wszystko mierzy, zakłada kartę. W pierwszej ciąży byłam jakoś na przełomie 5/6 tygodnia i też był sam pęcherzyk, lekarz mi karty nie założył i prosił, żebym była za ok. 2 tygodnie.
 
Dalej nie wiem co z tym moim rumieniem na nodze. Byłam jeszcze dzisiaj u internisty i mówi, że nie wie…boi się dać mi jakiegoś leku ;( a ja panikuje, ze jak to bolerioza której nie leczę to dziecko urodzi się chore ;( i co ja mam teraz zrobić ;(
 
reklama
Do góry