reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Jak tego dokonałaś? U mnie ferrytyna 8 😢
Piłam rano na czczo zakwas z buraka 250ml (można kupić w lidlu za ok 4zl za butelkę) i po ok 15min jadłam coś co zawiera żelazo najczęściej jajka. Sam zakwas nie ma w sobie dużo żelaza ale pozwala żelazu lepiej się wchłaniać. Trwało to może z 3 tygodnie a później już różnie bywało bo z kolei strasznie mnie też czyściło po zakwasie więc bałam się żeby się nie odwodnić 😂 a ostatnio jak wypiłam to od razu zwymiotowałam więc chyba w ciąży nie będzie mi służył 😂
A zelazo miałam ponad normę i hemoglobina tez zawsze ponad 13 więc może po prostu ułatwiałam tym zakwasem wchłanialnosc bo też nie jadłam jakoś więcej żelaza nic zazwyczaj
 
Piłam rano na czczo zakwas z buraka 250ml (można kupić w lidlu za ok 4zl za butelkę) i po ok 15min jadłam coś co zawiera żelazo najczęściej jajka. Sam zakwas nie ma w sobie dużo żelaza ale pozwala żelazu lepiej się wchłaniać. Trwało to może z 3 tygodnie a później już różnie bywało bo z kolei strasznie mnie też czyściło po zakwasie więc bałam się żeby się nie odwodnić 😂 a ostatnio jak wypiłam to od razu zwymiotowałam więc chyba w ciąży nie będzie mi służył 😂
A zelazo miałam ponad normę i hemoglobina tez zawsze ponad 13 więc może po prostu ułatwiałam tym zakwasem wchłanialnosc bo też nie jadłam jakoś więcej żelaza nic zazwyczaj
Dzięki bardzo :) ! I tak super Ci poszło i żelazo ponad normę ahhh u mnie odwieczny problem z żelazem :)
 
@shootingstar gdyby pani była po 6 poronieniach to by do śmiechu nie było pani
…Z tego co widzę na końcu zdania jest „😅” więc sugeruje, że to żart.
To raczej nic złego, że testy owulacyjne wychodzą negatywne, przecież ciąża wyklucza owulacje… rozumiem testy ciążowe, ale nie rozumiem idei robienia testów owulacyjnych.
 
Ej laski wy tez jestescie takie wzdęte? Ja mam brzuch jak baniak :o i nie moge wciagnac 😂
W ogóle nie jestem sobą....co mnie wpienia 😂 patrzeć na siebie nie mogę, włosy tłuste co chwilę 🤦 brzuch wzdęty, podejrzewam, że mięśnie już troszkę puszczają. No i ta labilność emocjonalna 😂😂😂 albo zagłaskać albo zagryźć 🙈 współczuję trochę mojemu mężowi 🙈 ale już mi powiedział "byle do 2026" 😂
 
CRL 0,25 cm 😁 6+0 dzisiaj jednak potwierdziłam z Pania ginekolog. Powiedziała, że wielkość zarodka prawidłowa jak na ten czas i że do 1/06 powinien ładnie przyrosnąć 😁
Moja lekarka też nie jest zwolennikiem badania serduszka tak szybko. Z młodym byłam na USG w 6+3 to tylko powiedziała, że bije ale nie ma co męczyć maluszka.
 
reklama
Ja już po wizycie, dziś jednak 6t 4d, ustalaliśmy datę prenatalnych
W ogóle nie jestem sobą....co mnie wpienia 😂 patrzeć na siebie nie mogę, włosy tłuste co chwilę 🤦 brzuch wzdęty, podejrzewam, że mięśnie już troszkę puszczają. No i ta labilność emocjonalna 😂😂😂 albo zagłaskać albo zagryźć 🙈 współczuję trochę mojemu mężowi 🙈 ale już mi powiedział "byle do 2026" 😂
ojj tak do tego w ciągu dnia loteria: ochota na jedzonko, brak ochoty na jedzonko lub nudności na samą myśl o jedzonku 😂
 
Do góry