reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Dziś powinien zostać założony wątek główny marcowych mam 2025, to się tam przeniesiemy 😊
Ja się wczoraj umówiłam do lekarza na 23 lipca, jutro powtórka bety 😊
 
Ale zazdroszczę tych wysokich progesteronów :D U mnie najwyższy był niecałe 20 mimo leków

Cały czas się waham czy iść jutro na betę, czy już nie ma sensu biegać skoro przyrost był okej a nic złego się nie dzieje 🫠
 
Ale zazdroszczę tych wysokich progesteronów :D U mnie najwyższy był niecałe 20 mimo leków

Cały czas się waham czy iść jutro na betę, czy już nie ma sensu biegać skoro przyrost był okej a nic złego się nie dzieje 🫠
Ja ogólnie jestem troszkę w szoku, bo ja w tym roku skoncze 39 lat i gdzieś tam w podświadomości mi się wydawało, że taka ciąża pewnie od początku będzie z mniejszymi czy większymi problemami, no ale zobaczymy dalej 😊
 
Ale zazdroszczę tych wysokich progesteronów :D U mnie najwyższy był niecałe 20 mimo leków

Cały czas się waham czy iść jutro na betę, czy już nie ma sensu biegać skoro przyrost był okej a nic złego się nie dzieje 🫠
Jeśli miałabym doradzić, to bym poszła, bo ta beta niziutka, więc lepiej sprawdzić co i jak dla świętego spokoju w głowie 😊
 
reklama
Do góry