reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Hej! Napisz coś o sobie, w którym tygodniu jesteś? :)

@ol.gol możemy Cię prosić o dodanie?
Kurczę, pewnie 🙈 13+4 :)
Termin porodu na koniec listopada, ale pewnie coś będzie wcześniej, ze względu na CC, a to zazwyczaj tydzień albo chwilę przed terminem :) więc w listopad wstrzelę się na pewno 😅
Jestem po tym pierwszym zalecanym usg, z dzidzia wszystko dobrze, czekam na wyniki pappa. Trzymajcie kciuki, aby było dobrze :)
Na pokładzie w domu 4latek więc jest wesoło :)
Będąc z Nim w ciąży byłam właśnie tu na forum, cudowna grupa wsparcia i wspólnego przeżywania ❤️
Wcześniej zapisałam się do grupy na fb, ale powiem Wam dziewczyny, że .. strasznie tam być. Dziewczyny zadają pytanie, albo ktoś coś komentuje i od razu inne się „rzucają”. Jakiś taki brak życzliwości, zwracanie uwagi, każdą wie najlepiej.. wypowiedziałam się tam dosłownie 3 razy i za każdym razem coś. A przecież nie tego szukasz w ciąży. Jakiś pretensji i osądów. Tylko bezpieczniej przystani do rozmowy. I tak przypomniałam sobie o tym forum! ❤️
 
Dziewczyny jutro wypada mi 14 tydz we wtorek przy podcieraniu pokazało się trochę brunatnej (brązowej) krwi i mały skrzep i było to tylko jednorazowe więc nie pojechałam na IP a dzisiaj czuje jak by pobolewanie w podbrzuszu co może być powodem dodam że w piątek mam lekarza
 
Musicie poczekać, bo chyba tylko jedna dziewczyna jest moderatorką, musi się pojawić, napisać do administratora i po kilku dniach dopiero będziecie dodane.
 
reklama
Do góry