reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Ja byłam 6+1 i serduszko było ale też zależy kiedy miałaś owulację :D
25.04 🙂 testy owu, typowy 14dc i plamienie owulacyjne. Zobaczymy 🤷 podobno do 6+1 powinno się pokazać ale to potrafią być godziny różnicy lub jakości sprzętu 🙂 grunt, żeby się rozwijało 🙂 Narazie narastający poziom mdłości napawa mnie optymizmem 🙈
 
reklama
Mąż zrobił pyszne sushi z pieczonym łososiem ... Zjadłam...zwymiotowałam 🤦 i się rozpłakałam 😂 z załamania, że czeka mnie takich kilka kolejnych tygodni i jednocześnie szczęścia, bo w szczęśliwej ciąży taki właśnie był bieg wydarzeń 🙈
 
25.04 🙂 testy owu, typowy 14dc i plamienie owulacyjne. Zobaczymy 🤷 podobno do 6+1 powinno się pokazać ale to potrafią być godziny różnicy lub jakości sprzętu 🙂 grunt, żeby się rozwijało 🙂 Narazie narastający poziom mdłości napawa mnie optymizmem 🙈
Ja też miałam w 14dc i serduszko było więc i Tobie tego życzę ❤️
 
Który tydzień/dzień ? 🙈
Ja już tupie nogami przed czwartkiem 😔 boje się jak cholera ... Bo niby powinno być serce ale może się pojawić dosłownie chwilę później ...a ja zdążę dostać zawału 🙈
tez tupie nogami 🙏🫢 i im bliżej tym większy strach 🫣
U mnie będzie wg om 7+0 więc powinno być wszystko widać .
U mnie nie ma mdłości ,ale jestem zmęczona ,cycki bolą mnie bardziej niż wcześniej,nadal mi się ciągle odbija ,wzdęcia i takie uczucie pełności już mi ciasto w spodniach🫣
 
Dziewczyny pomóżcie.... Lekarz wczoraj zadzwonił że moje wyniki są słabe i mam brać duphaston. Wzięłam jedną tabletkę. Później zadzwonił że zadzwonił nie do tej pani Nowak i pomylił się a moje wyniki są dobre. Co teraz mam zrobić brać go czy odstawić po jednej tabletce ? W piątek idę do innego lekarza ... 🥺
 
reklama
Do góry